ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, veteran.mvs@gmail.com

УВАГА! ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ пенсіонерів силових та провоохоронних відомств


07 лютого збір на 09.30 до Центру культури  та мистецтв МВС або на 10.30 під стіни Верховної ради України!!!  на ВСЕУКРАЇНСЬКУ АКЦІЮ пенсіонерів силових та провоохоронних відомств, члени родин діючих працівників!

Просимо усіх вас триматися гуртом и виконувати одну команду.

ОРГКОМІТЕТ

Григорій Кабанченко‎
Профспілка Поліцейських України

Шановні люди в погонах (колишні (яких не буває), нинішні та майбутні)!
             Нас хотять "оцивільнити" та, при відсутності наявності коштів, внести зміни до пенсійного законодавства, яке зруйнує як мотивацію до служби, так і можливість отримати нормальну пенсію за гідну службу народу України.
               Найгірше те, що це подається під соусом "покращення" через "заднє число".
               Ми звернулися до всіх із проханням зустрітися та "переконливо переконати" депутатів невідкладно підтримати Проект постанови ВРУ 7492, в якому вимагаємо перерахувати пенсію на підставі діючого законодавства. За оперативними даними вже близькои 120 депутатів це підтримали... 

                Ми вимагали від Міноборони, МВС, СБУ та ін. НЕ підтримувати зміни до пенсійного законодавства. На цю хвилину вони, керівники частково "морозяться" і не оприлюднюють свою принципову позицію.

                  05.02.18 ми будемо вимагати від всіх керівників фракцій та комітетів включити до порядку денного та негайно підтримати Проект постанови 7492.

                   Про 7 лютого 2018 року, сподіваюсь, знають всі як і те що від нашої організованості та єдності залежить доля як 545 тисяч пенсіонерів, так і 700 тис. тих, хто продовжує служити народу України.


Борімося і поборемо!!!