ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, veteran.mvs@gmail.com

Привітання до дня дільничного


Шановні ветерани! Щиро вітаємо Вас з нагоди професійного свята. Те, що ви удостоєні окремої святкової дати в календарі – визнання державою особливої ролі вашої служби в підтриманні правопорядку та забезпеченні миру і спокою громадян України.

Професійність, відповідальність, та комунікабельність, ці риси притаманні людям цієї нелегкої професії,

Сердечно вдячні Вам за роки бездоганної служби, відданість справі, витримку та готовність у будь яку хвилину прийти на поміч людям.

Бажаємо колишнім дільничним інспекторам та близьким, міцного здоров’я, родинного щастя, миру, добробуту та поваги , нехай Господь Бог оберігає вас у повсякденному житті.

 

Президія Організації ветеранів ЦА МВС УкраїниІНСТРУКЦІЯ 
з організації діяльності дільничних офіцерів поліції

І. Загальні положення

1. Ця Інструкція визначає завдання, напрями та особливості організації діяльності дільничних офіцерів поліції.

2. Дільничні офіцери поліції (далі - ДОП) здійснюють свою діяльність відповідно до Конституції України, Законів України «Про Національну поліцію», «Про попередження насильства в сім'ї», «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі», «Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк», «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», інших актів законодавства України, нормативно-правових актів Міністерства внутрішніх справ України. 

3. ДОП провадять свою діяльність на принципах верховенства права, дотримання прав і свобод людини, законності, відкритості та прозорості, політичної нейтральності, взаємодії з населенням на засадах партнерства.