ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, veteran.mvs@gmail.com

День оперативної служби


«Сімка» в інтересах «безпеки громадян»

Варто зауважити, що не кожен поліцейський має право на негласні слідчі дії. Відповідно до закону, який ухвалили 1992 року, в Україні налічується з десяток силових структур із такими повноваженнями.

Якщо говорити про МВС, то в його системі існують кримінальна та спеціальна поліції. Вони мають давню історію, яка сягає мало не часу формування слідчих органів як таких. А прізвисько «сімка» закріпилося за ними в радянську добу, бо ж негласними діями в СРСР займалося так зване «Сьоме управління».

Нині воно входить до Національної поліції та має офіційну назву «Департамент оперативної служби» (ДОС). Обласні підрозділи мають назву «Управління оперативної служби» (УОС).
Не дивно, що розвідка є елітою будь-якого силового відомства й МВС зокрема. Її працівники засекречені, як, власне, і сама структура.

Бажаємо нашим ветеранам Оперативної Служби міцного здоров’я, удачі, та самого найкращого, дякуємо їм за неспокійну службу зв’язану з ризиком, що стояли на захисті інтересів суспільства. 


Президія Організації