ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, veteran.mvs@gmail.com

Урочисте засідання «Клубу Ветеран»


1 жовтня 2018р. у святковій залі Центру культури та мистецтв МВС України, відбулося урочисте засідання «Клубу Ветеран» Київського гарнізону пенсіонерів та ветеранів системи МВС, з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

На засіданні «Клубу Ветеран» виступив Голова Організації ветеранів Центрального апарату МВС України генерал-лейтенант міліції Іван Прокопович Красюк, перш за все від Міністра внутрішніх справ України Авакова Арсена Борисовича передав поздоровлення з нагоди свята, у своїй промові також проінформував про підсумки роботи з перерахунку пенсійного забезпечення та про проекти змін до окремих законодавчих актів України, які регламентують пенсійне законодавство.

Голова Організації Іван Прокопович Красюк разом із помічником Міністра Віктором Михайловичем Дорошенком, вручили  нагороди почесним ювілярам та ветеранам-активістам Центрального апарату МВС України.

Не осталися поза увагою і ветерани внутрішніх військ -Національної гвардії України. Голова Організації ветеранів Національної гвардії України полковник Федорчук Георгій Миколайович, разом із керівником «Афгано-Чорнобильського братства «Побратими» полковником Даценком Георгієм Григоровичем виконали почесну місію та вручили нагороди і цінні подарунки ветеранам-військовослужбовцям.

Після офіційної частини урочистого заходу, Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України подарував святковий концерт. Присутні у залі ветерани, були у захваті від високого рівня підготовки артистів та тематичної концертної програми.

За активну участь в урочистостях і мистецьких заходах, сприянню підтримання позитивного іміджу системи МВС України  та багаторічну співпрацю з Організацією ветеранів ЦА МВС, Красюк І.П. нагородив ушанований творчий колектив Академічного ансамблю Грамотою та подарунком.

По завершенню концертної програми, представники Центральної поліклініки МВС і Управління координації пенсійних та соціально-гуманітарних питань ДПООНД МВС провели консультації для присутніх ветеранів з питань медичного, санаторно-курортного обслуговування та пенсійного забезпечення.

(Фотографії надали  Костянтин Петрович Гарматін та Володимир Володимирович Петренко).


Президія Організації ветеранів ЦА МВС

02.10.2018

Фотогалерея