ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, veteran.mvs@gmail.com

День юриста


Щиро і сердечно вітаю вас з Днем юриста – одним із найбільш шанованих професійних свят. Адже юрист – високе покликання, професія, яка потрібна всюди: і на невеликому підприємстві, і в найвищих структурах.

Незалежно від специфіки своєї роботи, людина, яка обрала нелегкий фах правника, повинна володіти не тільки необхідним багажем юридичних знань, а й бути взірцем порядності та справедливості, у своїй діяльності завжди дотримуватися букви закону, зважаючи на зміни у вітчизняному законодавстві, та постійно навчатися.

Різнопланова й багатовекторна діяльність органів юстиції забезпечує присутність юстиції в усіх сферах суспільного життя, тож роль юристів у справі формування культурної та правосвідомої особистості, розбудові демократичної і правової держави важко переоцінити.

З нагоди професійного свята, яке традиційно відзначається 8 жовтня, бажаю вам, шановні ветерани міцного здоров’я, родинного благополуччя, добробуту, невичерпної енергії, творчої наснаги. Щоб кожного дня ви берегли в душі той храм служіння людині, закону, ключі від якого вам вручено вашою професією. Зі святом, правники!

 

З повагою, 
Голова Організації ветеранів
ЦА МВС України
генерал-лейтенант міліції               І.П. Красюк