ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, veteran.mvs@gmail.com

День створення Експертної служби МВС України


Шановні працівники та ветерани

Експертної служби!

Прийміть щирі і сердечні вітання від мене особисто та Організації ветеранів Центрального апарату МВС України з нагоди

19 річниці від дня створення

Експертної служби МВС України!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 червня 2000 року № 988 створена Експертна служба як система незалежних експертних підрозділів в МВС України.

Діяльність Експертної служби та її підрозділів  відіграє чи не найважливішу роль у розкритті та розслідуванні скоєних злочинів. 

На сьогоднішній день Експертна служба є найбільшою структурною системою державних спеціалізованих установ судової експертизи в Україні, що має потужний кадровий, науковий і технічний потенціал.

Завдяки професійної виучці наших експертів Служба набула з 2002 постійного членства в Європейській мережі судово-експертних установ (ENFSI) і цей рівень професійності щорічно підтверджується.

Велика подяка тим, хто прикладав та прикладає свої зусилля до наполегливої праці в її розбудові і зміцненні непохитного авторитету якості та наукової об’єктивності.

Шана діючим експертам і співробітникам, які своєю копіткою працею та самовідданістю підтверджують високий рівень та статус Служби, підтримують її славетні традиції.

Зичимо Вам усім міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя, творчого натхнення і задоволення від Вашої відданої праці, завдяки якій створюються належні умови для забезпечення чесного і справедливого правосуддя!

 

З повагою,

Голова організації ветеранів
Центрального апарату МВС України
генерал-лейтенант міліції                                   І.П. Красюк

20 червня 2019 року