ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, veteran.mvs@gmail.com

День захисника України


Президент України Володимир Зеленський наголошує, що
День захисника України, який відзначають
14 жовтня, є національним святом у країні.

"Це свято об'єднує професійних військових, добровольців, медиків, волонтерів, активістів, журналістів, які працюють у зоні бойових дій. Без перебільшення, це наше національне свято. І всі, кого я назвав, наші справжні герої України, якщо дозволите, наші чарівники", - сказав він у п'ятницю в Одесі на заходах із нагоди майбутнього Дня захисника України 14 жовтня.

Зеленський зазначив, що з 2014 року всі названі ним люди щодня, ризикуючи власним життям, роблять Україні та її громадянам "найбільш цінні подарунки - це мирне небо в українських містах і селах, існування нашої держави, її суверенітету та незалежності". "За все це, на жаль, доводиться платити страшну та болісну ціну - це тисячі життів наших побратимів", - додав він.

Президент також знову заявив, що ніякої скасування пільг для ветеранів бойових дій і українських військовослужбовців не буде. "Держава й надалі виконуватиме свої соціальні зобов'язання перед тими, кому вона зобов'язана своїм існуванням", - запевнив він.