ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, veteran.mvs@gmail.com

День вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС та Національної поліції України


Шановні ветерани, колеги !

Звертаємося до вас як до представників старшого покоління, тих, хто присвятив охороні правопорядку та боротьбі зі злочинністю кращі роки свого життя.

Серед вас і ті, хто пройшов дороги Другої світової війни, подолав повоєнне лихоліття, наслідки Чорнобильської катастрофи, не скорився перед розгулом злочинності в буремні 90-ті, витримав перевірку на стійкість та вірність обов’язку в гарячих точках планети, виборов для своєї держави право на Незалежність і самовіддано захищає її на сході України. Ваш практичний та життєвий досвід – це безмежна скарбниця мудрості.

Ви, шановні ветерани, заслужили право давати поради та оцінку діяльності нинішнього покоління правоохоронців. Ми потребуємо вашої допомоги у формуванні їх нової генерації, адже саме їм належить кардинально змінити думку населення про наше відомство, щоб кожен громадянин України бачив у нашому працівникові захисника і помічника.

Закликаємо вас долучитися до цієї відповідальної справи!

Зі свого боку запевняємо: ми робитимемо все можливе задля захисту ваших соціальних прав і гарантій, забезпечення гідного місця в суспільстві та участі в суспільно-політичному житті країни.

Усе, чого ми досягли позитивного, є результатом наших погоджених спільних дій.

Водночас дозвольте привітати вас із новорічними та різдвяними  святами, що наближаються, побажати вам та членам ваших родин здоров’я, щастя й наснаги!

Слава Україні!

Героям Слава!

Колегія МВС України

 

Президія Ради Громадської організації

«Асоціація ветеранів МВС України»

Фотогалерея