ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, veteran.mvs@gmail.com

Зустріч керівництва Організації ветеранів центрального апарату МВС України з артистами


14 січня 2020 року відбулася тепла зустріч представників Президії Організації ветеранів центрального апарату МВС України та керівництвом Національної поліції міста Києва з солістами та музикантами оркестру Національної поліції міста Києва, вихованцями народного художнього колективу дитячо-юнацького цирку «Але-ап» та вихованцями ансамблю класичного балету «Vira» Київського Палацу дітей та юнацтва.

З рішенням Президії, Голова Організації Красюк Іван Прокопович заохотив відзнаками, грамотами та подарунками, учасників концерту, який відбувся для ветеранів у Центрі культури та мистецтв МВС України 20 грудня 2019 року з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України.

Вихованці Київського Палацу дітей та юнацтва, артисти та музиканти оркестру щиро подякували за високу оцінку їхнього виступу.

 

ПРЕЗИДІЯ ОРГАНІЗАЦІЇ  

Фотогалерея