ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, veteran.mvs@gmail.com

31-а річниця виведення військ з Афганістану


Шановні  ветерани!

Президія ГО «Організація ветеранів центрального апарату МВС України» щиро вітає вас із Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав!

Після закінчення Другої світової війни вихідці з України мужньо та самовіддано брали участь у локальних війнах і збройних конфліктах на території багатьох іноземних держав.

Висловлюємо глибоку повагу до людей, які в мирні повоєнні роки, роки незалежності України виконували та продовжують виконувати  нелегкий інтернаціональний обов’язок в Афганістані, Косово, Ліберії, Судані, Конго, Східному Тиморі, Грузії, Македонії та в інших гарячих точках нашої планети.

Цього дня ми схиляємося перед світлою пам’яттю полеглих бойових друзів, рідних та колег, ушановуємо тих, кому довелося забезпечувати мир на чужині.

Глибоко вдячні всім, хто виконав і виконує обов’язок інтернаціоналіста,  миротворця,  правоохоронця, українця.

Щиро бажаємо всім нашим бойовим побратимам, родинам наших полеглих друзів міцного здоров’я, добробуту, віри в майбутнє, злагоди і миру!

 

Слава Україні! Героям Слава!

 

Президія Організації

14.02.2020

Фотогалерея