ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, veteran.mvs@gmail.com

День працівників служби ресурсного забезпечення


15 лютого – професійне свято – День працівників служби ресурсного забезпечення (підстава – наказ МВС України від 14.11.2008 № 603)

Систему централізованого військового та матеріально-технічного забезпе­чення військ і органів внутрішніх справ (ОВС)  було  засновано  у часи СРСР після прийняття у 1939 році РНК СРСР постанови «Про реорганізацію управління прикордонними і внутрішніми військами».

У березні того ж року відповідним наказом НКВС СРСР було створено Південно-Західне окружне управління матеріально-технічного і військового забезпечення органів внутрішніх справ Української і Молдавської СРСР.

З 1968 року в системі МВС України забезпечення підрозділів УВТЛК та ВДК МВС УРСР матеріальними цінностями для виробничих цілей здійснювало УМТП МВС УРСР, а централізоване забезпечення органів і військ МВС Української та Молдавської РСР, починаючи з 1969 року, здійснювало ПЗ ОУМТ та ВП МВС СРСР з військових складів №№ 23 та 25 МВС СРСР (в подальшому Центральної військової бази МВС України).

Після отримання Україною самостійності у 1991 році в системі МВС України було створено Головне управління тилового забезпечення (ГУТЗ), до якого, крім Південно-західного УМТ та ВП, входили управління охорони здоров'я, капітального будівництва та господарського забезпечення МВС України. Але з 1995 року централізоване військове та матеріально-технічне постачання було виділене в окрему службу – Головне управління військового та матеріально-технічного забезпечення (ГУВ та МТЗ) МВС України. В подальшому ГУВ та МТЗ було реформовано у Департамент ресурсного забезпечення МВС України, яке проіснувало  до створення підрозділів поліції замість міліції.

В даний час забезпечення підрозділів МВС України здійснюється Департаментом управління майном Національної поліції України і Департаментом Державного майна та ресурсів МВС України.

Першим начальником Управління з лютого 1939 до 1941 року був Ривкін І.Я., під час ДСВ Управлянням керував Попов І.Н. (1941-1944). Значний вклад у діяльність органу забезпечення у післявоєнний час внесли керівники Управління (Департаменту) Гончар Юрій Сергійович, Мисник Василь Андрійович, Кучер Андрій Пилипович і Грицак Василь Миколайович.

       

Гончар Ю.С.
(1959-1976)

Мисник В. А.
(1976-1991)

Кучер А.П.
(1991-1998)

Грицак В.М.
(2001-2005)

 

На сьогоднішній день ветеранська організація відокремленого підрозділу Департаменту ресурсного забезпечення налічує 91 пенсіонера - колишніх працівників ПЗ ОУМТтаВП - ДРЗ, у тому числі колишнього начальника Департаменту Мисника В.А., якому у  цьому році відбудеться 90 років.

Поздоровляємо всіх колишніх співробітників органу матеріально-технічного і військового забезпечення МВС, а також діючих працівників і пенсіонерів Департаменту управління майном Національної поліції і Департаменту Державного майна та ресурсів МВС України із професійним святом! Бажаємо здоров’я та благополуччя на довгі роки!

І запрошуємо до лав Організації ветеранів центрального апарату МВС України усіх пенсіонерів поліції!

ПРЕЗИДІЯ ОРГАНІЗАЦІЇ та актив відокремленого підрозділу ДРЗ