ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, veteran.mvs@gmail.com

Поздоровлення з Днем Збройних Сил України


Відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні Сили України».

Це професійне свято відзначається урочистою церемонією покладання квітів до могили невідомого солдата, божественною літургією.

У війську проходять урочисті збори, церемонія вручення державних нагород та святковий концерт.

Ввечері програма свята завершується святковим феєрверком у містах-героях та містах розташування керівних центрів українського війська.

Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану.

Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.

Діючому складу українських військових та ветеранам вдалося не лише зберегти високий професіоналізм, боєготовність і хороші армійські традиції, але і стати однією з найсучасніших і боєздатних армій.

В цей день ми вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім, хто несе військову службу в зоні АТО, за відданість Українському народу, незламну силу волі та безстрашність.

Вітаємо наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, генералів та адміралів, бажаємо їм міцного фізичного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів, кохання і всіх благ!

Божих благословень Вам і Вашим родинам!
Слава Українському війську!
Слава Україні!