ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, veteran.mvs@gmail.com

Мітинг ветеранів МВС та ЗСУ біля будівлі Верховної Ради України


7 лютого 2018 року біля будівлі Верховної Ради України відбувся мітинг організований Оргкомітетом за участі ветеранів МВС та ЗСУ з приводу неналежного пенсійного забезпечення.

Для тих, хто не бачив 7 лютого феєричну правову вакханалію на комітеті Пашинського.

Тези виступу Реви на комітеті ВР з питань національної безпеки і оборони:

1. Почав з брехні, що при Радянському Союзі для отримання пенсії військовим треба було служити мінімум 30 років. Всі присутні бувші офіцери комітету (Тимчук, Мамчур, інші) брехню проковтнули.

2. Існуюча система нарахування пенсій (закон 92року) погана, бо вона створювалася за часів шаленої інфляції і ніколи не діяла як записано.

3. На перерахунок по старій системі треба 35-38 млрд грн. Грошей нема.

4. Тому, пенсії повинні бути від'єднані від сучасного грошового забезпечення.

5. Новий закон Реви: для існуючих пенсіонерів враховувати при перерахунку сучасні оклади, за звання та вислугу років по постанові 704 (все інше не враховувати).

6. На це потрібно не 35-38, а вже 17-18 млрд грн. Грошей нема.

7. Тому пропонується перерахунок виплачувати в три етапи: 50, 75 та 100% через рік відповідно. Тобто 100% з 2020 року.

8. Новим пенсіонерам виплачувати по 704 постанові з врахуванням ВСЬОГО грошового забезпечення. Так, полковник, старший офіцер ГШ 24 роки вислуги буде отримувати 8968 грн, що є навіть більшим, якби перерахувати по існуючому законодавсту. / Sic! Розділяй і володарюй!/

9. Таким чином, нові пенси отримають пенсіон більший, ніж належить по існуючому Законодавству (купівля лояльності керівництва міністерств). Звісно, за рахунок того, що старі пенси отримають менше, ніж їм належить по існуючому Законодавству.

10. Керівництво ветеранських організацій піариться на проблемах своїх ветеранів. Спитайте, які в них розміри пенсій, та чому вони всі інваліди війни та інших липових пільгових категорій.

11. Загальна думка: хто не служив в АТО повинен отримувати в рази менше, ніж ті, хто там був.

12. Пашинський: яка ціль тих, хто вступає в армію? Не отримувати ж пенсію, а захищати країну. Треба РОЗІБРАТИСЯ в категоріях пенсіонерів і приймати зміни в ІНТЕРЕСАХ ДЕРЖАВИ.

13. Юрій Береза: Молоді пенсіонери пішли в 2014-2015 на пенсію в 40-45 років. Зараз на мітингах вони, по суті, паплюжать Україну. Як ми відлучим їх від пенсій?

14. Висновок. Пашинський: все рівно будуть незадоволені (смішки, шум в приміщенні). Ти, Тимчук, хто, підполковник? Треба дати, може, Тимчуку полковника, він добрі знання предмета показав. Ггг.

15. Ситі, веселі, довольні собою. Занавес! …………………

Каплін: Якщо вимоги військових пенсіонерів не виконають, ми блокуватимемо Кабмін

На 19 лютого ми вже попередньо домовилися перекрити ключові чотири траси України на цілу добу. Якщо і тоді не будуть виконані наші вимоги, то ми блокуватимемо роботу Кабміну та Верховної Ради аж до відставки прем’єра Гройсмана.

Про це заявив народний депутат України, перший заступник голови Комітету ВРУ з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Сергій Каплін у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK).

Нагадаємо, сьогодні близько 400 військових пенсіонерів провели мітинг під Верховною Радою з вимогою перерахунку та індексації пенсій. Сергій Каплін зазначив, що був одним із організаторів цієї акції.

«Ми більше не будемо збиратися на круглі столи, а переходимо в наступ та дії. Ми сформували свій штаб, який знаходиться у моїй приймальні на Грушевського. Тому я запрошую усіх пенсіонерів долучатися до нас», – наголосив Каплін.

Депутат нагадав, що разом із громадянами, інтереси яких він представляє, вони два роки сподівалися, що їх почуть та проведуть гідний перерахунок та індексацію пенсії.

Утім, попри обіцянки різних посадовців, цього не відбулося. Відтак депутат анонсував низку протестних акцій по всій країні.

«На 19 лютого ми вже попередньо домовилися перекрити ключові чотири траси України на цілу добу. Це напрямки на Львів, Одесу, Харків та Дніпропетровськ. Якщо і тоді не будуть виконані наші вимоги, то ми блокуватимемо роботу Кабміну та Верховної Ради аж до відставки прем’єра Гройсмана», – заявив народний депутат.

Натомість міністр соціальної політики Андрій Рева сьогодні на засіданні оборонного комітету зазначив, що перерахунок військовим пенсіонерам все ж відбудеться.

Для цього у 2018 році потрібно знайти додаткові 10 мільярдів гривень. Кошти не будуть взяті з державного бюджету. Пропонується внести зміни до закону про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування в частині оподаткування високих заробітних плат.

Фотогалерея