ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, veteran.mvs@gmail.com
< Січень 2019 >
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Новини

Новорічне вітання
31 грудня 2018 року Новорічне вітання

Шановні ветерани! Щиро вітаємо Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

20 грудня 2018 року День вшанування пенсіонерів і ветеранів системи МВС та Національної поліції України

Вітання з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України (20 грудня)

День вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС
14 грудня 2018 року День вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

Вітання з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (14 грудня)

Пішов з життя ГЛАДУШ Іван Дмитрович
07 грудня 2018 року Пішов з життя ГЛАДУШ Іван Дмитрович

6 грудня 2018 року на 90 році пішов з життя колишній Міністр внутрішніх справ України, генерал внутрішньої служби України ГЛАДУШ Іван Дмитрович

Міжнародний День людей з інвалідністю
03 грудня 2018 року Міжнародний День людей з інвалідністю

За оцінками Світового банку 20% найбільш бідних верств жителів Землі є людьми з обмеженими можливостями і вимагають до себе особливої уваги. Загальна поширеність офіційно зафіксованої інвалідності в світі вже становить приблизно 10%, проте тільки на 2016 рік у світі налічувалося понад один мільярд людей (15 відсотків населення), які страждали різними формами інвалідності за медичними показаннями і критеріями ВООЗ.

До 75-річчя визволення Києва
06 листопада 2018 року До 75-річчя визволення Києва

Минуло три чверті століття з дня величезного подвигу нашого народу і Збройних Сил, які розгромили війська фашистської Німеччини на Дніпрі в 1943 р. і в результаті успішної наступальної операції звільнили столицю України, великий політичний, промисловий, культурний і важливий стратегічний центр.

05 листопада 2018 року НА 99-МУ РОЦІ ЖИТТЯ ПОМЕРЛА КОСТЕНКО НІНА ІЛЛІВНА

ПІСЛЯ ТЯЖКОЇ ХВОРОБИ НА 99-МУ РОЦІ ЖИТТЯ НЕСТАЛО СЕРЕД НАС ПОЛКОВНИКА ВНУТРІШНЬОЇ СЛУЖБИ У ВІДСТАВЦІ КОСТЕНКО НІНИ ІЛЛІВНИ

День фізкультурно-спортивного товариства «Динамо»
31 жовтня 2018 року День фізкультурно-спортивного товариства «Динамо»

З метою розвитку фізичної культури і спорту серед правоохоронців, у кінці 1922 на початку 1923 року група військовослужбовців військ ДПУ Московського округу виявила ініціативу щодо створення спортивного товариства.

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ОХОРОНИ
29 жовтня 2018 року ДЕНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ОХОРОНИ

Вітаємо ветеранів Державної служби охорони при МВС України з Вашим Днем, вшануємо заслужених ветеранів і пенсіонерів служби!

День захисника України
14 жовтня 2018 року День захисника України

П'ятий рік поспіль 14 жовтня відзначається День захисника України - свято мужності на честь воїнів, які відважно захищають нашу країну.

День юриста
08 жовтня 2018 року День юриста

Щиро і сердечно вітаю вас з Днем юриста – одним із найбільш шанованих професійних свят. Адже юрист – високе покликання, професія, яка потрібна всюди: і на невеликому підприємстві, і в найвищих структурах.

Урочисте засідання «Клубу Ветеран»
02 жовтня 2018 року Урочисте засідання «Клубу Ветеран»

1 жовтня 2018р. у святковій залі Центру культури та мистецтв МВС України, відбулося урочисте засідання «Клубу Ветеран» Київського гарнізону пенсіонерів та ветеранів системи МВС, з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

День ветерана  та Міжнародний день людини похилого віку
01 жовтня 2018 року День ветерана та Міжнародний день людини похилого віку

Вітання з Днем ветерана та Міжнародним днем людини похилого віку від Голови Організації ветеранів ЦА МВС України Красюка І.П.

День оперативної служби
29 вересня 2018 року День оперативної служби

Варто зауважити, що не кожен поліцейський має право на негласні слідчі дії. Відповідно до закону, який ухвалили 1992 року, в Україні налічується з десяток силових структур із такими повноваженнями.

СПРАВУ ФЕДИШЕНА БУЛО ЗНЯТО З РОЗГЛЯДУ
04 вересня 2018 року СПРАВУ ФЕДИШЕНА БУЛО ЗНЯТО З РОЗГЛЯДУ

УВАГА! УВАГА! УВАГА! ТІЛЬКИ ЩО СПРАВУ ФЕДИШЕНА БУЛО ЗНЯТО З РОЗГЛЯДУ У РОЗДІЛІ ПЕРЕЛІКУ СПРАВ, призначених до розгляду Великою Палатою Верховного Суду на 5 вересня 2018 року

Постанова Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 р. № 649
30 серпня 2018 року Постанова Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 р. № 649

Уряд визначив механізм погашення заборгованості, що утворилася внаслідок нарахування пенсійних виплат на виконання судових рішень за рахунок бюджетних коштів.

УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВЕЛИКОЇ ПАЛАТИ ВЕРХОВНОГО СУДУ
29 серпня 2018 року УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВЕЛИКОЇ ПАЛАТИ ВЕРХОВНОГО СУДУ

05 ВЕРЕСНЯ 2018 РОКУ О 10.00 ЗА АДРЕСОЮ: КИЇВ ВУЛ. ПИЛИПА ОРЛИКА 8, МАЄ ВІДБУТИСЯ ЧЕРГОВЕ СУДОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЕЛИКОЇ ПАЛАТИ ВЕРХОВНОГО СУДУ ПО ЗРАЗКОВІЙ СПРАВІ ЗА ПОЗОВОМ ФЕДИШИНА Р.В.

День незалежності України
24 серпня 2018 року День незалежності України

День незалежності України — державне свято України, що відзначається щорічно 24 серпня на честь прийняття Верховною радою УРСР «Акта проголошення незалежності України», що прийнято вважати датою утворення держави Україна в сучасному вигляді.

День Державного Прапора України
23 серпня 2018 року День Державного Прапора України

Шановні ветерани! Вітаю вас з Днем державного прапора України! Наш державний прапор оточений багатовіковою славою, він вінчав великі перемоги, найважливіші події в житті країни.

День вшанування працівників органів внутрішніх справ та національної поліції України, які загинули при виконанні службових обов’язків
22 серпня 2018 року День вшанування працівників органів внутрішніх справ та національної поліції України, які загинули при виконанні службових обов’язків

З 1996 року щорічно, 22 серпня відзначається Всеукраїнський день вшанування пам’яті загиблих правоохоронців.

20 серпня 2018 року Головам обласних ветеранських організацій

Про проведення роз’яснювальної роботи серед ветеранів та пенсіонерів МВС України щодо підтримки зареєстрованих проектів Законів та Постанов ВРУ

09 серпня 2018 року Постанова КМУ 551 від 11 липня 2018 року

Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян

День працівників кадрового забезпечення МВС України
29 липня 2018 року День працівників кадрового забезпечення МВС України

Дуже часто від компетенції кадровика, його людських рис, залежить кар'єра або навіть доля працівника. Кадровик зустрічає молодого працівника, супроводжує його рух по службі, проводжає досвідчених на пенсію, а потім і відслідковує долю ветеранів. Саме з часом кожен атестований працівник та фахівець підрозділів органів внутрішніх справ усвідомлює важливість кадрової служби.

День українських миротворців
15 липня 2018 року День українських миротворців

У цей День приєднуємося до привітань і поздоровлень на адресу всіх українських миротворців і бажаємо їм завжди високого професіоналізму, міцного здоров’я та мирного неба!

Помітна подія
06 липня 2018 року Помітна подія

Напередодні дня скорботи і пам’яті загиблих у війні (22.06) у Київській філії «Інформ-ресурси МВС України» вийшла книга ветерана органів внутрішніх справ колишнього заступника начальника управління Міністерства, поета і журналіста, полковника Федора Семченка «Заради миру і життя», присвячена Другій світовій і Великій Вітчизняній Війні.

День Державної служби боротьби   з економічною злочинністю
05 липня 2018 року День Державної служби боротьби з економічною злочинністю

Організація ветеранів Центрального апарату МВС України та я особисто з нагоди Дня створення Державної служби боротьби з економічною злочинністю щиро вітає її особовий склад та ветеранів з професійним святом.

День Національної поліції України
04 липня 2018 року День Національної поліції України

Це одне з нових офіційних державних і професійних свят України. Воно з’явивлося в Національному Календарі 9-го грудня 2015-го року.

День судового експерта України
04 липня 2018 року День судового експерта України

Враховуючи значення судово-експертної діяльності в забезпеченні правосуддя, захисту прав і свобод людини і громадянина, як наголошується в Указі Президента України, і на підтримку ініціативи громадськості, глава держави постановив відзначати День судового експерта щорічно 4 липня. Указ Президента України Віктора Ющенка від 10 червня 2009 року № 424/2009.

День слідчого
01 липня 2018 року День слідчого

Українські Шерлоки й Коломбо, Пуаро й Марпли щороку відзначають своє професійне свято — День слідчого 1 липня.

День Конституції України
28 червня 2018 року День Конституції України

Джерелом права будь-якої держави є Конституція. Її ще називають Основним законом, який закладає підґрунтя організації і діяльності держави та формування у ній громадянського суспільства. Конституція – це своєрідний суспільний договір, у якому народ визначає основні напрями свого подальшого розвитку та існування, гарантії прав і свобод громадян у суспільстві.

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні
22 червня 2018 року День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня наш народ вшановує світлу пам'ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

День створення Експертної служби МВС України
20 червня 2018 року День створення Експертної служби МВС України

20 червня ми відзначаємо День створення Експертної служби МВС України, насправді історія виникнення експертної служби на теренах України бере свій початок у минулому столітті.

Привітання до дня дільничного
18 червня 2018 року Привітання до дня дільничного

Шановні ветерани! Щиро вітаємо Вас з нагоди професійного свята. Те, що ви удостоєні окремої святкової дати в календарі – визнання державою особливої ролі вашої служби в підтриманні правопорядку та забезпеченні миру і спокою громадян України.

День медичного працівника
17 червня 2018 року День медичного працівника

День медика у 2018 році українці святкують 17 червня

99 річниця від Дня створення транспортної міліції
05 червня 2018 року 99 річниця від Дня створення транспортної міліції

5 червня виповнюється 99 років від Дня створення служби транспортної міліції. У 1919 році Декрет Ради Народних Комісарів України оголосив про створення Робітничо-селянської міліції. Того ж року 5 червня на його виконання було затверджено «Положення про організацію залізничної міліції».

З Міжнародним днем миротворця!
29 травня 2018 року З Міжнародним днем миротворця!

В 1994 році перший загін миротворців-правоохоронців МВС України вирушив до охопленої війною Югославії задля встановлення миру та врегулювання кривавого конфлікту. Вони першими проклали шлях до участі працівників міліції України у цій благородній справі.

Що означає свято Святої Трійці
27 травня 2018 року Що означає свято Святої Трійці

Що означає цей день у християнському світі? Чому Свята Трійця вважається великим святом? Читайте наш матеріал!

Патронат ветеранів Організації  Центрального апарату МВС України до великого Дня Перемоги
09 травня 2018 року Патронат ветеранів Організації Центрального апарату МВС України до великого Дня Перемоги

Голова Організації ветеранів Центрального апарату МВС України Красюк І.П. разом з Президією Організації 8-9 травня ц.р. взяли участь у патронаті наших ветеранів – учасників бойових дій періоду Другої світової війни 1941-1945 р.р., яких нажаль залишилось тільки шість чоловік…

З Днем Великої Перемоги!
08 травня 2018 року З Днем Великої Перемоги!

Президія Організації ветеранів Центрального апарату МВС України та я особисто, щиро вітаємо Вас зі світлим і радісним святом Перемоги.

27 РОКІВ СЛУЖБІ ПО БОРОТЬБІ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ МВС УКРАЇНИ
06 травня 2018 року 27 РОКІВ СЛУЖБІ ПО БОРОТЬБІ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ МВС УКРАЇНИ

Шостого травня поточного року виповнюється 27 років з моменту підписання наказу МВС України про офіційне заснування Дня Служби по боротьбі з організованою злочинністю (ГУБОЗ), хоча цей тип спецпідрозділів в нашій країні був створений ще в 1988 році (Шості підрозділи).Новини