ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, veteran.mvs@gmail.com
< Березень 2019 >
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новини

Про організацію підготовки та проведення заходів з нагоди 33-х роковин Чорнобильської  катастрофи
18 березня 2019 року Про організацію підготовки та проведення заходів з нагоди 33-х роковин Чорнобильської катастрофи

З метою належної організації заходів з нагоди 33-х роковин Чорнобильської катастрофи та на виконання наказу МВС від 19.12.2018 № 1033, яким затверджена спільна Програма заходів Міністерства внутрішніх справ України, громадської організації «Асоціація ветеранів Міністерства внутрішніх справ України» та громадської організації «Українська Асоціація «Чорнобиль» органів та військ МВС» на 2019 рік щодо правового та соціального захисту пенсіонерів і ветеранів органів внутрішніх справ та військової служби на 2019 рік...

13 березня 2019 року Заміна посвідчень учасників ліквідації наслідків аварії Чорнобильської катастрофи I категорії

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 року № 551 «Про деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян» управліннями соціального захисту райдержадміністрацій (за місцем мешкання) проводиться заміна посвідчень учасників ліквідації наслідків аварії Чорнобильської катастрофи I категорії.

Вітання з міжнародним жіночим днем
08 березня 2019 року Вітання з міжнародним жіночим днем

Колегія та Президія Ради ветеранів центрального апарату Міністерства внутрішніх справ України щиро вітає всіх працівниць системи МВС та жінок, що перебувають сьогодні за заслуженому відпочинку, із Міжнародним жіночим днем!

Про відзначення  міжнародного жіночого дня
06 березня 2019 року Про відзначення міжнародного жіночого дня

З нагоди відзначення міжнародного жіночого дня апаратом міністерства внутрішніх справ України спільно з первинною профспілковою організацією апарату МВС у глядацькому залі Центру культури та мистецтв МВС 06 березня ц.р. проведені урочистості для жінок апарату Міністерства та жінок-ветеранів.

День працівників патрульно-постової служби України
28 лютого 2019 року День працівників патрульно-постової служби України

Згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ, ще в 2006 році на базі підрозділів патрульно-постової міліції (ППМ) була створена Патрульна служба (ПС), однак свій «професійний день» за роки незалежності України її працівники почали відзначати вперше тільки з 2010 року. Наказом від 16 січня 2010 року його затвердив міністр внутрішніх справ України. Дата святкування призначена на 28 лютого.

День Героїв Небесної Сотні
20 лютого 2019 року День Героїв Небесної Сотні

Людина, розумна людина, завжди сподівається на краще. Це природно, адже ми не станемо заперечувати, що найчастіше обставини, що нас оточують, просто змушують нас це робити. Надія супроводжує нас, напевно всюди, але що ми готові зробити для того, щоб вона не залишилася марною...

Засідання Президії та Ради  Організації ветеранів ЦА МВС України
18 лютого 2019 року Засідання Президії та Ради Організації ветеранів ЦА МВС України

На початку проведення сумісного засідання Президії та Ради відокремлених підрозділів Організації ветеранів центрального апарату МВС України був затверджений порядок денний.

Про відзначення  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
16 лютого 2019 року Про відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

На виконання Доручення Міністра внутрішніх справ України від 18.01.2019р. №727/01/22-2019, керівництвом Міністерства спільно з Національною гвардією України, ветеранською Організацією центрального апарату МВС України та Асоціацією ветеранів МВС України, 15 лютого було проведено урочисте покладання квітів біля Меморіального комплексу пам’яті воїнів України...

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
15 лютого 2019 року День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Колегія Міністерства внутрішніх справ України щиро вітає всіх працівників і військовослужбовців, пенсіонерів і ветеранів установ та підприємств, що належать до сфери управління МВС, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України, з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав ...

Відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
11 лютого 2019 року Відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 грудня 2018 року № 999-р «Про заходи з підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав», Міністр внутрішніх справ України А.Б. Аваков доручив системі МВС провести комплекс заходів...

04 лютого 2019 року Програма спільних заходів Міністерства внутрішніх справ України

Програма спільних заходів Міністерства внутрішніх справ України, Громадської організації «Асоціація ветеранів Міністерства внутрішніх справ України» та Громадської організації «Українська Асоціація «Чорнобиль» органів та військ МВС» на 2019 рік із правового та соціального захисту пенсіонерів і ветеранів органів внутрішніх справ, Національної поліції та військової служби на 2019 рік

Нарада  ветеранів органів внутрішніх справ Київського гарнізону
28 січня 2019 року Нарада ветеранів органів внутрішніх справ Київського гарнізону

Починаючи з 1995 року, традиційно, кожного останнього понеділка місяця у залі Центру культури та мистецтв МВС Асоціацією ветеранів разом з організацією ветеранів Центрального апарату МВС проводяться наради з пенсіонерами та ветеранами органів внутрішніх справ Київського гарнізону.

Святкове дійство  до Дня Соборності України
26 січня 2019 року Святкове дійство до Дня Соборності України

У Центрі культури та мистецтв Міністерства внутрішніх справ України 26 січня 2019 року відбулася культурна програма із нагоди Дня Соборності України.

Засідання Президії та Ради  Організації ветеранів ЦА МВС України
23 січня 2019 року Засідання Президії та Ради Організації ветеранів ЦА МВС України

Порядок денний

День Соборності (день Злуки)
22 січня 2019 року День Соборності (день Злуки)

Українська мрія - єдність, свобода і незалежність. Основа державності, якої споконвіку намагалися позбавити цю прекрасну частину земель всі її так звані сусіди прикриваючись «високими» інтересами, час від часу набувала цілком ясні обриси. Так сталося і на початку 1918-го.

Новорічне вітання
31 грудня 2018 року Новорічне вітання

Шановні ветерани! Щиро вітаємо Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

20 грудня 2018 року День вшанування пенсіонерів і ветеранів системи МВС та Національної поліції України

Вітання з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України (20 грудня)

День вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС
14 грудня 2018 року День вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

Вітання з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (14 грудня)

Пішов з життя ГЛАДУШ Іван Дмитрович
07 грудня 2018 року Пішов з життя ГЛАДУШ Іван Дмитрович

6 грудня 2018 року на 90 році пішов з життя колишній Міністр внутрішніх справ України, генерал внутрішньої служби України ГЛАДУШ Іван Дмитрович

Міжнародний День людей з інвалідністю
03 грудня 2018 року Міжнародний День людей з інвалідністю

За оцінками Світового банку 20% найбільш бідних верств жителів Землі є людьми з обмеженими можливостями і вимагають до себе особливої уваги. Загальна поширеність офіційно зафіксованої інвалідності в світі вже становить приблизно 10%, проте тільки на 2016 рік у світі налічувалося понад один мільярд людей (15 відсотків населення), які страждали різними формами інвалідності за медичними показаннями і критеріями ВООЗ.

До 75-річчя визволення Києва
06 листопада 2018 року До 75-річчя визволення Києва

Минуло три чверті століття з дня величезного подвигу нашого народу і Збройних Сил, які розгромили війська фашистської Німеччини на Дніпрі в 1943 р. і в результаті успішної наступальної операції звільнили столицю України, великий політичний, промисловий, культурний і важливий стратегічний центр.

05 листопада 2018 року НА 99-МУ РОЦІ ЖИТТЯ ПОМЕРЛА КОСТЕНКО НІНА ІЛЛІВНА

ПІСЛЯ ТЯЖКОЇ ХВОРОБИ НА 99-МУ РОЦІ ЖИТТЯ НЕСТАЛО СЕРЕД НАС ПОЛКОВНИКА ВНУТРІШНЬОЇ СЛУЖБИ У ВІДСТАВЦІ КОСТЕНКО НІНИ ІЛЛІВНИ

День фізкультурно-спортивного товариства «Динамо»
31 жовтня 2018 року День фізкультурно-спортивного товариства «Динамо»

З метою розвитку фізичної культури і спорту серед правоохоронців, у кінці 1922 на початку 1923 року група військовослужбовців військ ДПУ Московського округу виявила ініціативу щодо створення спортивного товариства.

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ОХОРОНИ
29 жовтня 2018 року ДЕНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ОХОРОНИ

Вітаємо ветеранів Державної служби охорони при МВС України з Вашим Днем, вшануємо заслужених ветеранів і пенсіонерів служби!

День захисника України
14 жовтня 2018 року День захисника України

П'ятий рік поспіль 14 жовтня відзначається День захисника України - свято мужності на честь воїнів, які відважно захищають нашу країну.

День юриста
08 жовтня 2018 року День юриста

Щиро і сердечно вітаю вас з Днем юриста – одним із найбільш шанованих професійних свят. Адже юрист – високе покликання, професія, яка потрібна всюди: і на невеликому підприємстві, і в найвищих структурах.

Урочисте засідання «Клубу Ветеран»
02 жовтня 2018 року Урочисте засідання «Клубу Ветеран»

1 жовтня 2018р. у святковій залі Центру культури та мистецтв МВС України, відбулося урочисте засідання «Клубу Ветеран» Київського гарнізону пенсіонерів та ветеранів системи МВС, з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

День ветерана  та Міжнародний день людини похилого віку
01 жовтня 2018 року День ветерана та Міжнародний день людини похилого віку

Вітання з Днем ветерана та Міжнародним днем людини похилого віку від Голови Організації ветеранів ЦА МВС України Красюка І.П.

День оперативної служби
29 вересня 2018 року День оперативної служби

Варто зауважити, що не кожен поліцейський має право на негласні слідчі дії. Відповідно до закону, який ухвалили 1992 року, в Україні налічується з десяток силових структур із такими повноваженнями.

СПРАВУ ФЕДИШЕНА БУЛО ЗНЯТО З РОЗГЛЯДУ
04 вересня 2018 року СПРАВУ ФЕДИШЕНА БУЛО ЗНЯТО З РОЗГЛЯДУ

УВАГА! УВАГА! УВАГА! ТІЛЬКИ ЩО СПРАВУ ФЕДИШЕНА БУЛО ЗНЯТО З РОЗГЛЯДУ У РОЗДІЛІ ПЕРЕЛІКУ СПРАВ, призначених до розгляду Великою Палатою Верховного Суду на 5 вересня 2018 року

Постанова Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 р. № 649
30 серпня 2018 року Постанова Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 р. № 649

Уряд визначив механізм погашення заборгованості, що утворилася внаслідок нарахування пенсійних виплат на виконання судових рішень за рахунок бюджетних коштів.

УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВЕЛИКОЇ ПАЛАТИ ВЕРХОВНОГО СУДУ
29 серпня 2018 року УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВЕЛИКОЇ ПАЛАТИ ВЕРХОВНОГО СУДУ

05 ВЕРЕСНЯ 2018 РОКУ О 10.00 ЗА АДРЕСОЮ: КИЇВ ВУЛ. ПИЛИПА ОРЛИКА 8, МАЄ ВІДБУТИСЯ ЧЕРГОВЕ СУДОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЕЛИКОЇ ПАЛАТИ ВЕРХОВНОГО СУДУ ПО ЗРАЗКОВІЙ СПРАВІ ЗА ПОЗОВОМ ФЕДИШИНА Р.В.

День незалежності України
24 серпня 2018 року День незалежності України

День незалежності України — державне свято України, що відзначається щорічно 24 серпня на честь прийняття Верховною радою УРСР «Акта проголошення незалежності України», що прийнято вважати датою утворення держави Україна в сучасному вигляді.

День Державного Прапора України
23 серпня 2018 року День Державного Прапора України

Шановні ветерани! Вітаю вас з Днем державного прапора України! Наш державний прапор оточений багатовіковою славою, він вінчав великі перемоги, найважливіші події в житті країни.

День вшанування працівників органів внутрішніх справ та національної поліції України, які загинули при виконанні службових обов’язків
22 серпня 2018 року День вшанування працівників органів внутрішніх справ та національної поліції України, які загинули при виконанні службових обов’язків

З 1996 року щорічно, 22 серпня відзначається Всеукраїнський день вшанування пам’яті загиблих правоохоронців.

20 серпня 2018 року Головам обласних ветеранських організацій

Про проведення роз’яснювальної роботи серед ветеранів та пенсіонерів МВС України щодо підтримки зареєстрованих проектів Законів та Постанов ВРУ

09 серпня 2018 року Постанова КМУ 551 від 11 липня 2018 року

Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян

День працівників кадрового забезпечення МВС України
29 липня 2018 року День працівників кадрового забезпечення МВС України

Дуже часто від компетенції кадровика, його людських рис, залежить кар'єра або навіть доля працівника. Кадровик зустрічає молодого працівника, супроводжує його рух по службі, проводжає досвідчених на пенсію, а потім і відслідковує долю ветеранів. Саме з часом кожен атестований працівник та фахівець підрозділів органів внутрішніх справ усвідомлює важливість кадрової служби.

День українських миротворців
15 липня 2018 року День українських миротворців

У цей День приєднуємося до привітань і поздоровлень на адресу всіх українських миротворців і бажаємо їм завжди високого професіоналізму, міцного здоров’я та мирного неба!

Помітна подія
06 липня 2018 року Помітна подія

Напередодні дня скорботи і пам’яті загиблих у війні (22.06) у Київській філії «Інформ-ресурси МВС України» вийшла книга ветерана органів внутрішніх справ колишнього заступника начальника управління Міністерства, поета і журналіста, полковника Федора Семченка «Заради миру і життя», присвячена Другій світовій і Великій Вітчизняній Війні.Новини