ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, [email protected]

ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЗА 2021 РІК

 

Доповідь Голови Організації ветеранів Центрального апарату МВС України КРАСЮКА І.П.
на XI-ій звітно–виборній конференції 27.10.2021 року

 

 Шановні делегати, ветерани, гості конференції!

Організація ветеранів Центрального апарату МВС України, в складі якої на даний час офіційно стоїть на обліку 825 чоловік, за свою 53 – ох річну діяльність пройшла складний шлях становлення: від утворення секцій ветеранів війни галузевих служб - до становлення самостійних відокремлених підрозділів, організації, яка відповідним чином зареєстрована в органах юстиції і, вважаємо, посідає гідне місце серед численних громадських інституцій України.

Якщо ж окреслити нашу діяльність впродовж останніх 4 років, то вона була зосереджена на головному - правовому, соціальному та медичному захисті ветеранів, передусім похилого віку, інвалідів, одиноких, хворих, які потребують підтримки й уваги.

І, на мій погляд, вся Статутна робота була послідовною і конкретною.  Адже високий статус Організації Центрального апарату МВС вимагає від нас бути особливо відповідальними перед людьми.

Все ж на діяльність організації не могло не вплинути загальнолюдське горе,  ситуація із COVID -19,  внаслідок чого організаційну роботу прийшлось дещо переформатовувати, працювати дистанційно. Але і це не головне. До жалю, внаслідок епідемії коронавірусу більшість наших ветеранів перехворіли, і навіть тяжко, і що найсумніше – частина не пережили це лихо.

За звітний період наші ряди лишили ВОЛОЩУК Микола Васильович, ПЛЕХАНОВ Микола Антонович, ТАРАНЧЕНКО Віктор Леонідович, МЕЛЬНИК Петро Захарович, БУРЦЕВ Кір Іванович, КНИЖНИК Микола Олексійович, КОРОБЧУК Михайло Андрійович, КАМІНСЬКИЙ Сергій Федорович, ХАРЛАМОВ Олександр Володимирович, МАЄВСЬКИЙ Володимир Іванович, ЗАДИРЯКА Василь Якович, ГОМОЛЯ Анатолій Іванович, РОЗЕНКО Віталій Іванович та інші.

Загалом у звітний період з життя пішло 114 ветеранів – членів Організації,  які свого часу доклали колосальних зусиль у розбудову ОВС України та становлення ветеранського руху. Звичайно ж їх сім’ям надавалась практична допомога у організації ритуалу поховання. Тут є підтримка і керівництва МВС, Національної гвардії України, Центру обслуговування підрозділів МВС, галузевих служб.

Цим питанням опікується КОЗАЧЕНКО Григорій Борисович, за що йому щира подяка.

Пропоную вшанувати пам'ять померлих наших колег хвилиною мовчання.

Дякую.

І все ж. На яких питаннях впродовж звітного періоду ми зосередили свою роботу ?:

-  перше – продовжили боротьбу разом із колегами ветеранами-силовиками над вирішення питань соціального захисту ветеранів, і в першу чергу справедливого пенсійного забезпечення;

-  друге – дотримання вимог Статуту, запровадження системності і відповідальності членів Ради та Президії, зміцнення кадрової та матеріальної бази.

 

У цій роботі, за підтримки керівництва МВС, активно співпрацювали з

Асоціацією ветеранів МВС України (КОРНІЙЧУК Володимир Михайлович), Асоціацією «Чорнобиль» органів та військ МВС України (ДУРДИНЕЦЬ Василь Васильович), Українською секцією Міжнародної поліцейської Асоціації (ВАСИЛИШИН Андрій Володимирович), Об’єднаною профспілкою МВС (КНЯЗЄВ С.М.), міською та республіканською ветеранськими організаціями, іншими інститутами громадянського суспільства.

Ми вдячні усім за нашу спільну плідну роботу.

Що ж конкретно зроблено Президією і Радою Організації за звітний період з 30 жовтня 2017 року по сьогоднішній день.

Як знаєте, на позаминулій конференції ми затвердили новий Статут, яким, перш за все окреслили конкретні повноваження членів Президії та Правління, що посилило відповідальність за виконання обов’язків кожним. Це дозволило Статутну роботу зробити більш чіткішою, керованішою і системною. Статут відповідає вимогам нового Закону України «Про громадські об’єднання». 

У вересні-місяці п.р. відповідно до вимог Закону України від 06.12.2019 р. №361-IX «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» ми подали звіт про кінцевих бенефіціарних власників, які у нас відсутні.

Зробили більш доскональним облік членів Організації. Електронна програма обліку, розроблена ГАРМАТІНИМ Костянтином Петровичем, дозволяє оперативно і у повному обсязі володіти кількісним та якісним складом членів Організації. Для цього відпрацьовано та затверджено відповідне Положення, при цьому враховані вимоги  Закону України від 1 червня 2010 року № 2297-VI ”Про захист персональних даних.

Статутну роботу організовували відповідно до Положень «Про Раду», «Про заохочувальні відзнаки», «Про організацію роботи Ревізійної комісії», «Про порядок використання коштів». Після минулої конференції були затверджені функціональні обов’язки членів Президії.

Впродовж 2017-2020 років на постійній основі один раз на місяць  (останній понеділок місяця) проводилися наради з ветеранами Київського гарнізону (Клуб «Ветеран»), на яких вони інформувались про внесення змін до соціального законодавства та підзаконних актів, діяльності МВС та статутну діяльність Асоціації та Організації ветеранів ЦА. Але, у зв’язку з пандемією, обмеженнями на масові зібрання ця робота була призупинена. Однак, інформування ветеранів ми продовжили через інтернет-сторінку та інші соціальні засоби зв’язку. Для цього, до речі, напередодні нашої конференції у вайбері створена соціальна група, до якої ввійшов практично весь склад Правління.

Особливо актуальною залишається тема перерахунку пенсійного забезпечення, чому спонукало, спочатку нарахування, а потім і підвищення грошового забезпечення для поліцейських.

Що нового приніс нам звітний період та що несе нам наступна каденція?

Попри незначні перемоги у боротьбі з головним ворогом останніх років – коронавірусом, до нас прийшли нові розчарування, зокрема, пов’язані із:

- підвищеннями тарифів на комунальні послуги та одночасною відміною пільг для ветеранів-силовиків;

- невирішенням проблеми з нашим пенсійним забезпеченням, попри тривалу наполегливу боротьбу;

- неефективністю діяльності судової гілки влади, невиконанням державними установами рішень судів та інше.

 

І це не додає нам впевненості у завтрашньому дні, посилює депресивні настрої та зводить загалом нанівець наші сподівання на краще майбутнє у найближчі роки.

Який вихід ?

В першу чергу – не будемо сидіти, склавши руки. Правління Організації, весь ветеранський актив  має намір продовжувати боротьбу за наші права та соціальні гарантії, заслужено здобуті багаторічною службою.

Все ж, насамперед зосередимо увагу на:

-  завершенні багаторічної боротьби із поновлення дії норм нашого базового пенсійного законодавства. У депутатського корпусу, профільного Міністерства різні бачення вирішення цієї запущеної проблеми. Є проекти Законів, які нас влаштовують. Ініціаторами них є народні депутати України Олександр БАКУМОВ, Михайло ЦИМБАЛЮК та інші. Тимчасові ж міри Уряду (доплата по 2000 грн) проблему не вирішують До речі, ми єдина країна пострадянського простору, не говорячи уже про світову практику, де ця проблема виникла, вважаю через елементарну недалекоглядність і непрофесіоналізм наших керманичів;

- зосередимо увагу на боротьбі, разом з усіма категоріями громадян України, за недопущення тарифного геноциду та відміні комунальних пільг (Законом № 1774-IX від 22.09.2021 р. їх поновлено, але він ще не вступив у силу), що особливо кощунно виглядає у період страшної світової епідемії COVID – 19.

Користуючись нагодою, звертаюсь до усіх ветеранів підтримувати боротьбу за це, використовувати можливості депутатського корпусу усіх рівнів, громадські інституції та усі законні форми та методи боротьби;

На який результат ми вийдемо, остаточної ясності немає, все у проектах, а тому боротьба нашу не згортається, надію на справедливість ми не втрачаємо.

Повинен зазначити, що питання пенсійного та пільгового забезпечення завжди були не простими, болючими, а тому моніторинг виконання законодавства, яке регулює ці питання, повинен проводитись на фаховому рівні і без надлишкових емоцій. Враховуючи це, мабуть доречно було б посилити цей напрямок роботи Правлінню та Президії відповідальними ветеранами, які знають соціальне законодавство і могли б готувати відповідні документи як на адресу керівництва держави так і відповідних міністерств та відомств з цих питань. Такі ветерани у нас є і вони себе уже проявили з позитивної сторони у нашій боротьбі.

Відповідно до Статуту робота Організації планується поквартально. За цей період проведено 22 засідання Президії та Ради, на яких розглянути питання статутної діяльності, підготовки до відзначення державних та професійних свят, вирішення соціальних питань.  Поточні рішення та плани діяльності Організації виконані за 2018-2019 рік у повному обсязі, а за 2020-2021 - із-за карантинних обмежень - частково.

Щорічно до Дня Перемоги ветеранам Другої світової війни-учасникам бойових дій надається матеріальна допомога, вони відвідуються за місцем проживання або у лікувальних закладах. На обліку таких ветеранів залишилось всього 9 чол..

З нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку відвідуємо усіх ветеранів, кому за 85. Таких на обліку перебуває 46 чол. Це люди похилого віку, інваліди, які потребують посиленого соціального патронування.

З метою заохочення ветеранів, які беруть найбільш активну участь у ветеранському русі, та з нагоди ювілеїв Президією систематично готувались клопотання перед керівництвом МВС про їх відзначення. Керівництвом МВС, за цей період відзначено 32 членів  Організації. Слід зазначити, що керівництво іде нам на зустріч і ця робота набула системного характеру.

Для заохочення використовувались також і наші можливості. Організацією нагороджено 165 ветеранів та діючих працівників МВС. З них медаллю «100 років на варті правопорядку» - 38, медаллю «За вірність традиціям» - 72, Почесною Грамотою Організації - 8 та Грамотами Організації – 48.

До 30-ої річниці Незалежності виготовлено 100 відзнак із однойменною назвою.

За поданням Організації нагороджено також медалями Міжнародної Академії «Золота Фортуна» - 224 діючих працівника МВС України та ветеранів. Використовувались можливості Асоціації ветеранів, Асоціації «Чорнобиль», Української секції Міжнародної поліцейської Асоціації, Київської міської організації ветеранів та інших громадських організацій та інших установ.

Щоденно від імені Президії та Ради Організації  здійснюється поздоровлення членів Організації - іменинників. Членам Організації та вдовам в продовж поточного року направлялися вітальні листівки з нагоди державних свят.

Слова особливої подяки хотів би висловити голові Асоціації «Чорнобиль» Василю Васильовичу ДУРДИНЦЮ, який щорічно до річниці від дня аварії на Чорнобильській АЕС знаходить можливість надати матеріальну допомогу вдовам чорнобильців, а це 150-200 чол. А за його ініціативи тільки у цьому році з нагоди 35-ої річниці від дня аварії на Чорнобильській АЕС залучено більше 8 млн. гривень для вручення допомоги ветеранам-чорнобильцям та вдовам. З цього приводу нами проведено велику пошукову роботу по з’ясуванню контактів з ветеранами-чорнобильцями та вдовами, їх банківських реквізитів та проведенню перерахунку коштів на карткові рахунки. А таких ветеранів-чорнобильців у Центральному апараті близько 1000 чол., із них на обліку у нас 379. Вдів – близько 200 чол.

          У звітний період досить активно працювала Жіноча рада. Рада патронує 69 жінок - членів Організації та 490 вдів померлих ветеранів. Від імені Організації налагодили поздоровлення вдів померлих ветеранів, підтримують телефонний зв'язок, постійно відвідують вдів на дому та у лікарнях.

Нами запроваджено виготовлення щорічного корпоративного настінного календаря із розміщенням фотографій ювілярів, який, на мій погляд, користується попитом. Його підготовка та друк займають немало клопоту та коштів, але будемо вишукувати можливість цю традицію продовжувати. Ведеться робота з підготовки календаря на наступний рік. Загалом за звітний період виготовлено 1800 календарів.

Впродовж останніх 4 років ініціативна група готувала до видання книгу «Історія ветеранського руху ЦА МВС. Факти. Події». Книга є. Кошти на видання, як це не є складно – вишукали. Видання побачить світ найближчими днями. Висловлюю подяку за цю масштабну роботу ветеранам ІЩЕНКУ Олександру Михайловичу, ПЕТРЕНКУ Володимиру Володимировичу, ПАЩЕНКУ Віктору Івановичу, ОСИЧНЮКУ Анатолію Степановичу, ГАРМАТІНУ Костянтину Петровичу, та спонсорам – голові об’єднаної профспілки МВС КНЯЗЄВУ Сергію Миколайовичу, ректорові НАВС ЧЕРНІЮ Володимиру Васильовичу та голові профспілки НАВС СУЩЕНКУ Віктору Дмитровичу.

          За звітній періоді з питань пенсійного, медичного, кадрового, житлово-комунального забезпечення, пільгових умов та інших питань до Організації звернулися 152 ветерани і 31 вдова. Всі звернення бралися на контроль, частина вирішувалася у межах статутних повноважень. Частина своєчасно направлялися для прийняття управлінських рішень на адресу Міністра, Держаного секретаря МВС, відповідних Департаментів МВС України. Найбільше звернень було з приводу пенсійного забезпечення, пільгового забезпечення, оформлення пенсій вдовами та питань медичного забезпечення.

До речі, з усіх перерахованих питань запроваджене консультування ветеранів, яке проводиться що останньої середи кожного місяця у Центрі культури та мистецтв з 10.00 до 14.00 години. Участь у ньому беруть представники підрозділів пенсійного, тилового, медичного забезпечення апарату МВС та Національної Поліції.

Протягом звітного періоду Президія працювала над покращенням власної матеріальної бази. Оновлювалась оргтехніка, запроваджувались новітні комунікативні технології. На створеному інтернет-сайті систематично розміщується інформація про нашу діяльність, про актуальні події в житті країни, основні напрями роботи Міністерства, новації, публікується інформація про діяльність громадських формувань, створених при МВС. Упродовж звітного періоду  розміщено  214 таких актуальних інформаційних матеріали. Створена мережа Е-маіl (електронних адрес) членів організації та керівників відокремлених підрозділів, завдяки якої члени Організації отримують актуальну поточну інформацію через Інтернет-зв’язок. Через мобільні телефони мережі Вайбер створена соціальна група для спілкування членів Організації.

Тобто, в даний час є усі необхідні умови для виконання статутної роботи.

У звітний період Президією відпрацьована емблема та прапор Організації, їх опис, які відповідним чином затверджені.

За станом на 1 жовтня 2021 р. на обліку перебуває 9 учасників Другої світової війні, 187 дітей війни, 69 учасники бойових дій на території інших держав, 379  учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Разом з тим  кількість працівників, які вийшли на пенсійне забезпечення зі служб Центрального апарату значно більша і їх становить близько 4 тисяч чоловік, в т. ч. осіб вищого начальницького складу – близько 260 чол.

Робота відокремленими підрозділами щодо постановки на облік нових ветеранів є незадовільною.

Інформую, що впродовж вересня-жовтня п.р. у ветеранських організаціях служб відбулися звітно-виборні збори, на яких звітували керівники, обирались делегати на нашу конференцію. В окремих організаціях обрані нові голови.

Дозвольте висловити слова подяки переобраним головам за їх багаторічну громадську працю, а новим побажати натхнення та оправдати довіру своїх колег.

Так, але не усі відокремлені підрозділи працюють активно, не усі голови відповідально віднеслись до підготовки матеріалів до книги  «Історія ветеранського руху ЦА МВС. Факти. Події», що затримувало його видання. Недостатньою є робота зі збору добровільних внесків.

Що нас турбує в даний час ?

1. Належить організувати відповідну роботу з нагоди відзначення наступних знаменних дат цього року:

-  відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (14 грудня);

- Дня вшанування ветеранів ОВС та Національної поліції України (20 грудня).

  1. Активізувати роботу зі збору добровільних внесків.

3. Забезпечити супроводження Законів, законопроектів, підзаконних актів та інших нормативних документів, які стосуються питань соціального захисту пенсіонерів та ветеранів, зокрема:

- Закону України № 1774-IX від 22.09.2021 р. «Про внесення зміни до розділу VI  «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Бюро економічної безпеки України»  щодо надання пільг ветеранам військової служби, органів внутрішніх справ та іншим категоріям» до набрання чинності, внесеного народним депутатом України  О. Бакумовим;

- участь представників від МВС та ветеранів в Урядовій міжвідомчій групі, яка готує пропозиції щодо комплексного вирішення питання грошового та пенсійного забезпечення військових та працівників правоохоронних органів;

- наказу МВС України №721 від 29.09.2021 «Про внесення змін до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 17 лютого 2017 року №138», зареєстрованого У Міністерстві юстиції України 19 жовтня 2021 р. за №1354/36976 (по посадам перших заступників органів та підрозділів внутрішніх справ та нульовим преміальним);

- до остаточного врегулювання питання щодо перерахунку пенсійного забезпечення для екс-Міністрів внутрішніх справ, екс-перших заступників та заступників Міністрів та Державного секретаря МВС;

До врегулювання питання нового окладу за звання екс-генералам міліції  та інше.

Всі ці та інші питання передбачені у проекті рішення Конференції.

На завершення хотів би відмітити, що на рахунку Організації є позитивні справи, всі вони напрацьовувались завдяки наполегливій, повсякденній роботі ветеранського активу, голів ветеранських організацій служб. Велика Вам вдячність за Вашу роботу.

Висловлюємо впевненість, що в нелегкий час становлення і розбудови Української держави в найближчий час для всіх нас  наступлять бажані зміни.

Бажаємо ветеранам та пенсіонерам органів внутрішніх справ міцного здоров’я, великого людського щастя,  добробуту у сім’ях, та благополуччя, а головне – мирного неба над Україною !

ДЯКУЮ !

 

Р І Ш Е Н Н Я

XI–ої звітно-виборної конференції

організації  ветеранів Центрального апарату

МВС України

 

27. 10. 2021 р.                                                                            м.Київ

Заслухавши і обговоривши доповідь Голови Організації ветеранів Центрального апарату МВС України Красюка І.П.. конференція відмічає, що за період з 30 жовтня 2017 року по 27 жовтня 2021 року Організація свою роботу будувала відповідно до власного Статуту, який відповідає вимогам нового Закону України  «Про громадські об’єднання».

Запроваджено більш досконалий облік членів Організації. Для цього відпрацьовано та затверджено відповідне Положення. При цьому враховані вимоги  Закону України від 1 червня 2010 року № 2297-VI ”Про захист персональних даних.

Розроблені та затверджені емблеми та прапору Організації.

За звітний період проведено 22 засідання Президії та Ради, на яких розглянуто 69 питань на тему Статутної діяльності, підготовки до відзначення державних та професійних свят, вирішення соціальних питань та інше.

Впродовж звітного періоду проводилося інформування ветеранів Київського гарнізону системи МВС та Національної Гвардії про внесення змін до соціального законодавства та підзаконних актів, діяльності МВС та статутну діяльність Асоціації та Організації ветеранів Центрального апарату. Організовувались тематичні концертні програми.

Продовжувалась боротьба за справедливий перерахунок пенсійного забезпечення. З цього приводу члени організації брали активну участь у вуличних акціях протесту.

Щорічно до Дня Перемоги ветеранам Другої світової війни надається матеріальна допомога, вони відвідуються за місцем проживання або у лікувальних закладах. Така ж робота проводилась і з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку.

З метою заохочення ветеранів, які беруть найбільш активну участь у ветеранському русі, та з нагоди ювілеїв Президією щомісячно готувались клопотання перед керівництвом МВС про їх відзначення. Для заохочення використовувались також можливості Організації та інших громадських інституцій.

Запроваджено виготовлення щорічного корпоративного настінного календаря із розміщенням фотографій ювілярів.

Ініціативною групою підготовлена до видання книга «Історія ветеранського руху ЦА МВС. Факти. Події».

Надавалась практична допомога у організації ритуалу поховання ветеранів та членів їх сімей.  Відпрацьовані методичні поради з цього питання.

Покращенням власну матеріальну бази. Оновлено оргтехніку, запроваджено новітні комунікативні технології.

На інтернет-сайті Організації регулярно розміщується інформація про плинну діяльність.

Виконана робота впродовж звітного періоду стало можливою завдяки підтримки керівництва Міністерства, керівників Центральних органів виконавчої влади та структурних підрозділів, співпраці з іншими громадськими організаціями, створеними при МВС.

 Однак в діяльності Організації та окремих відокремлених підрозділів мають місце і недоліки.

 Так, не усі відокремлені підрозділи працюють активно, не усі голови відповідально віднеслись до підготовки матеріалів до книги  «Історія ветеранського руху ЦА МВС. Факти. Події», що затримувало її видання, не є активною робота із постановки на облік  нових ветеранів, недостатньою є робота зі збору добровільних внесків.

 Конференція вирішила:

 1. Роботу Президії Організації Центрального апарату МВС, її Ради визнати задовільною.

 2. Президії, Раді Організації, відокремленим підрозділам:

  - спільно із керівництвом структурних підрозділів Центрального апарату МВС, Асоціацією ветеранів МВС, іншими громадськими організаціями, створеними при МВС;

 - вжити заходів щодо захисту соціальних прав пенсіонерів і ветеранів органів внутрішніх справ, які прописані в ст. 17 Конституції України, ст., ст 43 та 63 Закону України 2262-XII “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», а також продовжити боротьбу за відновлення норм соціального та пенсійного законодавства, які у минулі роки скасовані всупереч чинного законодавства;

 - планувати та проводити на належному рівні заходи із вшанування ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ та поліції з нагоди знаменних дат і подій, зокрема до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Міжнародного дня прав жінок і миру, річниці від дня аварії на Чорнобильській АЕС, Дня Перемоги у Другій світовій війні, Міжнародного дня миротворців, Дня скорботи, Дня Конституції та Дня Незалежності України, річниці від дня визволення м. Києва та України від німецько-фашистських загарбників, Міжнародного дня людей похилого віку, Міжнародного дня інвалідів, Дня вшанування ветеранів органів внутрішніх справ та національної поліції, інших державних та професійних дат і свят;

 -  поглиблювати співпрацю із асоціацією ветеранів МВС України, Радою Організації ветеранів України, Радою ветеранів м. Києва, організаціями ветеранів силових відомств України, громадськими організаціями, створеними при МВС та іншими, які мають за мету надання матеріальної та правової допомоги ветеранам органів внутрішніх справ;

- з метою систематичного проведення моніторингу виконання законодавства, яке регулює питання соціального, у т. ч. пенсійного забезпечення, посилити групу у складі Президії з числа ветеранів-фахівців, які знають соціальне законодавство і могли б готувати відповідні документи як на адресу керівництва держави так і відповідних міністерств та відомств з цих питань;

 - у зв’язку з організаційно-структурними змінами, які відбулися та продовжують відбуватися в Центральному апараті МВС, вжити заходів щодо створення нових ветеранських організацій (відокремлених підрозділів);

 - підготувати заходи до 55-х роковин від дня створення Організації ветеранів Центрального апарату;

 3. Забезпечити супроводження Законів, законопроектів, підзаконних актів та інших нормативних документів, які стосуються питань соціального захисту пенсіонерів та ветеранів, зокрема:

 - Закону України № 1774-IX від 22.09.2021 р. «Про внесення зміни до розділу VI  «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Бюро економічної безпеки України»  щодо надання пільг ветеранам військової служби, органів внутрішніх справ та іншим категоріям» до набрання чинності, внесеного народним депутатом України  О. Бакумовим;

 - участь представників від МВС та ветеранів в Урядовій міжвідомчій групі, яка готує пропозиції щодо комплексного вирішення питання грошового та пенсійного забезпечення військових та працівників правоохоронних органів;

 - наказу МВС України №721 від 29.09.2021 «Про внесення змін до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 17 лютого 2017 року №138», зареєстрованого У Міністерстві юстиції України 19 жовтня 2021 р. за №1354/36976 (по посадам перших заступників органів та підрозділів внутрішніх справ та нульовим преміальним);

 - до остаточного врегулювання питання щодо перерахунку пенсійного забезпечення для екс-Міністрів внутрішніх справ, екс-перших заступників та заступників Міністрів та Державного секретаря МВС та врегулювання питання нового окладу за звання екс-генералам міліції  та інше.

 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Президію Організації.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО рішенням звітно-виборчої Конференції громадської організації "Організація ветеранів центрального апарату МВС України Протокол від  27.10.2021 року № 1/2021