ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, [email protected]

Ревізійна комісія Ради Організації ветеранів ЦА МВС України

МАРЧЕНКО Анатолій Григорович Голова ревізійної комісії
ЛИСЕНКО Іван Петрович Член ревізійної комісії
СЕМЧЕНКО Федір Семенович Член ревізійної комісії

Семченко Федір Семенович народився 15 січня 1936 року в селі Нікольськ Міякинського району Башкирської АРСР. У 1951 році закінчив семирічну школу та поступив до Уфимського фінансового технікуму, який закінчив з відзнакою  і був прийнятий до Ленінградського фінансово-економічного інституту.
Після завершення навчання в інституті, працював старшим контролером-ревізором у фінансовому відділі облвиконкому. Потім був запрошений на роботу на посаду начальника фінансово-планового відділу УВС цієї області.
У 1971 році переведений на посаду начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності фінансово-планового управління МВС України.
Полковник внутрішньої служби. Ветеран органів внутрішніх справ. Нагороджений Почесною грамотою Президії Верховної Ради Української РСР, почесними грамотами МВС України (дев’ять), Організації ветеранів України, десятьма медалями та п’ятьма почесними відзнаками міністерства.
Ще з молоду в ньому проявився хист до поетичної творчості і виконавської діяльності. Багато публікувався у періодичній пресі, видав три книжки поезії та прози. На його слова українські композитори написали низку пісень.
За творчі здобутки удостоєний Диплома Лауреата Всесоюзного фестивалю народної творчості та Диплома Міністерства внутрішніх справ, Спілки композиторів України та Спілки письменників України. Він є членом Національної спілки журналістів України. Очолює ветеранський осередок Департаменту фінансових ресурсів та бухгалтерського обліку МВС.