ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, veteran.mvs@gmail.com

Рада відокремлених підрозділів ЦА МВС України

АРТЕМЕНКО Валерій Васильович Голова Організації ветеранів Управління капітального будівництва та інвестицій

Народився 15 листопада 1945 р. в м. Кіровоград, Кіровоградської обл.
Строкову службу проходив в період з ХІ.1964 по ХІ.1967 р.р. в ОМСБ ОМСДОП ім. Ф. Дзержинського, м. Москва.
Освіта – в 1975 р. закінчив Київський інженерно-будівельний інститут і отримав диплом за спеціальністю інженер-електромеханік.
Трудову діяльність розпочав в 1962 р. в якості учня токаря-револьверника на з-ді «Арсенал» ім. В.І. Леніна в м. Києві.
В органах внутрішніх справ з грудня 1971 року., звільнився в листопаді 1995 р.
За вказаний період пройшов шлях від інспектора до начальника контрактного відділу Управління капітального будівництва МВС України. Полковник внутрішньої служби.

ВЛАСЕНКО Марія Володимирівна Голова Організації ветеранів Департаменту державної автомобільної інспекції
ДОРОШЕНКО Віктор Михайлович Голова Організації ветеранів Департаменту кадрового забезпечення

Народився 1 квітня 1957 року в с. Муховате Недригайлівського району Сумської області.
Освіта вища, у 1983 році закінчив Київський автомобільно-дорожній інститут.
Трудову діяльність розпочав у 1976 році помічником бригадира колгоспу “Родіна” с. Хоружівка Недригайлівського району Сумської області.
1976 – 1978 роках проходив службу в Збройних Силах.
Після закінчення у 1983 році Київського автомобільно-дорожнього інституту працював старшим механіком АТП - 11174 м. Києва.
Службу в ОВС розпочав у 1984 році на посаді оперуповноваженого відділення по боротьбі з розкраданням соціалістичної власності Печерського районного відділу внутрішніх справ м. Києва. За час службі обіймав різні посади в ГУМВС України в м.Києві та центральному апараті МВС України.
На час досягнення пенсійного віку (у 2005 році) обіймав посаду першого заступника начальника Департаменту кадрового забезпечення МВС України. Має численні державні та відомчі нагороди.
З 2005 року і по теперішній час працює радником Міністра по роботі з ветеранами та громадськими організаціями Апарату Міністра, помічником Міністра.

ЗАВАЛЬНИЙ Валерій Миколайович Голова Організації ветеранів Державного департаменту виконання покарань
КОЛІСНИК Микола Григорович Голова Організації ветеранів Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю

Народився 16 травня 1953 року в с. Подібне Маньківського р-у Черкаської області.
1969 - 1971 роки навчався в Одеському морехідному училищі.
1971 - 1973 роки - Служба в Збройних Силах.
1973 - 1977 роках працював у Чорноморському морському пароплавстві.
У 1984 році закінчив Київську вищу школу МВС СРСР. Спеціальність за освітою правознавство.
В органах внутрішніх справ МВС України 1977 р. по 2002 р.
Звільнився в запас з посади старшого інспектора з особливих доручень ГУБОЗ МВС України.
Голова Ради ветеранів ГУБОЗ МВС України з 01.2003 по теперішній час.
Президент Української асоціації ветеранів та пенсіонерів ГУБОЗ МВС „Єдність".
Президент Міжнародної асоціації ветеранів, пенсіонерів та працівників підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю „Єдність Патріотів".
Голова Міжнародного благодійного фонду ветеранів, пенсіонерів та працівників ідрозділів по боротьбі з організованою злочинністю.

КРАСНОЖОН Микола Трохимович Голова Організації ветеранів Департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю
МАЙКОВ Юрій Іванович Голова Організації ветеранів Господарчого управління

Народився 3 червня 1937 року. З 1 липня 1956 року проходив службу в збройних силах. 29 грудня 1959 року розпочав службу в МВС на посаді райпожінспектора Теплицького РВС у Вінницькій області.  У період походження служби працював на посадах:  старшого інспектора Гайсинського ОСВ, старшого слідчого Гайсинського ОВС, заступника начальника РВС Теплицького РВС по оперативні роботі, начальника Теплицького РВС, начальника ГОСПУ Вінницького ГУМВС України. 29 грудня 1986 року звільнений у відставку за станом здоров'я. З 1986 по 2004 р.р. начальник адресного бюро ГУМВС.
Закінчив Львівське пожежно-технічне училище, кишинівський університет – юридичний факультет.
Ліквідатор аварії на ЧАЕС І категорії, інвалід 2-ї групи. З 21 серпня по 21 вересня 1986 року працював на посаді начальника тилу чорнобильської зони МВС України.
Нагороджений орденом "За заслуги" – ІІІ ступеня, орденом "За мужність" та багатьма відомчими нагородами.
Протягом 12 років очолював Раду ветеранів МВС України у Вінницькій області. Перебував на посаді Заступника голови організації "Союз Чорнобиль", члена Президії Вінницької обласної ветеранської організації.
Заслужений ветеран України.
Загальний трудовий стаж в системі МВС України – 57 років.

МУСІЄНКО Дмитро Іванович Голова Організації ветеранів Державного науково-дослідного інституту
ОНОФРІЙЧУК Павло Анатолійович Голова Організації ветеранів Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру

Народився 09 березня 1961 року в с. Верхівня Ружинського району Житомирської області, українець, освіта вища юридична.
У 1990 році закінчив Київську вищу школу міліції МВС СРСР. Проходив службу в органах внутрішніх справ з 1982 року по 2005 рік на посадах від міліціонера, оперуповноваженого карного розшуку, експерта, старшого експерта, начальника відділення Подільського та Мінського РВ ГУМВС України в м. Києві, до начальника відділу Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.
Після звільнення на пенсію за вислугою років (полковник міліції у відставці) працює науковим співробітником у цьому ж підрозділі. Являється учасником ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (Категорія 1).

ОСИЧНЮК Анатолій Степанович Голова Організації ветеранів Головного штабу

Осичнюк А. С. народився 19 травня 1949 року на Черкащині. Свою трудову діяльність розпочав у 1965 році, робітником на Майданецькому цукровому заводі.
В 1973 році закінчив Уманський педагогічний інститут. З 1973 року по 1976 рік працював у школах Київської області. В грудні 1976 року по направленню трудового колективу перейшов на роботу в органи внутрішніх справ у Київській області.
В 1983 році, з посади заступника начальника по політико-виховній роботі, поступив в Академію МВС СРСР, яку закінчив в 1985 році за спеціальністю правознавство, організація управління в галузі правопорядку. В цьому ж році був прийнятий на роботу старшим інспектором контрольно-аналітичного відділу ОІУ МВС УРСР.
З перших днів Чорнобильської трагедії брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в оперативній групі МВС України, а потім продовжував цю роботу ще три місяці в оперативному штабі міністерства. Є учасником ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1-ої категорії, інвалід війни 2-ої групи. Має нагороди.
У 1994 році вийшов на пенсійне забезпечення з посади старшого інспектора з особливих доручень контрольно-аналітичного відділу Штабу МВС України.
В червні 2014 року очолив ветеранську організацію Головного Штабу МВС України.

ПАВЛЕНКО Володимир Борисович Голова Організації ветеранів Департаменту медичного забезпечення та реабілітації
ПАСІЧНІК Григорій Васильович Голова Організації ветеранів ІНТЕРПОЛу
ПЕТРЕНКО Володимир Володимирович Голова Організації ветеранів Державного департаменту пожежної охорони

Народився 11 червня 1939 року в м.Ленінград (Санкт-Петербург).
1958 – 1961 р.р. – курсант Харківського пожежно-технічного училища.
1962 – 1967 р.р. – слухач Вищої школи МОГП СРСР по фаху інженер протипожежної техніки і безпеки.
Трудову діяльність розпочав механіком бункерних машин на луганському акумуляторному заводі.
В органах внутрішніх справ з 1958 року.
З 1961 по 1989 р.р. пройшов шлях від начальника караулу Воєнізованої пожежної частини №8 УВС Луганського облвиконкому, старшого інженера відділу відділу Держпожежнагляду Управління пожежної охорони МВС УРСР, до заступника керівника пожежогасіння чергової служби пожежогасіння Управління пожежної охорони МВС УРСР.
З 20 жовтня по 26 листопада 1986 року безпосередньо приймав участь в роботі, пов'язаною з ліквідацією наслідків аварії в 30-ти кілометрової зоні Чорнобильської АЕС. Інвалід 2-й групи 1-й категорії по ЧАЕС.
З 1990 р. по теперішній час на громадських засадах працює в організації ветеранів ЦА МВС України. Член президії, голова Комітету організаційно-методичної роботи, голова відокремленого підрозділу ДДПО.
Нагороджений медаллю "За відвагу на пожежі", Грамотою Верховної Ради України (21.04.2006 р.), "Подяка" Кабінету міністрів України (17.01.204), орденом УПЦ  преподобного Нестора літописця ІІІ ступеня, відзнакою "Почесний ветеран України", відзнаками МВС "За безпеку народу", "Закон і честь", Почесною відзнакою МНС України "Запобігти, врятувати, допомогти", іншими відомчими знаками і медалями.

ПЕТРОВСЬКИЙ Володимир Васильович Голова Організації ветеранів Департаменту громадської безпеки
ПЕТЧЕНКО Віктор Федорович Голова Організації ветеранів Управління транспортної міліції

Народився 22 листопда 1947 року смт.Пруденка, Дергачівського р-ну Харківської області.
Освіта вища, у 1969 році закінчив Харківський інститут інженерів залізничного транспорту.
У 1981 році закінчив Київську вищу школу МВС СРСР.
У 1969-1971 р.р.  проходив службу у збройних силах.
Трудову діяльність розпочав випробувачем на Харківському підприємстві "Електромашина".
В органах внутрішніх справ з 1971 року. Під час служби пройшов шлях від дільничного інспектора Печерського РВВС УВС м.Києва до начальника Управління спеціальної міліції МВС України. З грудня 2002 року – пенсіонер МВС.
Учасник бойових дій у Афганістані (1983-1984 р.р.). Нагороджений орденами і медалями СРСР, відзнаками МВС "Хрест слави",  "Почесний знак",  "Закон і честь",  "За безпеку народу", "За відзнаку в службі І ступеню", іншими відомчими медалями та знаками.  

ПОДОЛЯНЮК Іван Олександрович Голова Організації ветеранів Служби внутрішньої безпеки
РОЩИН Микола Васильович Член Ради

Народився 6.04.1942 року в с. Великий Хутір Драбівського району Черкаської області. У 1968 році закінчив Дніпропетровську спеціальну середню школу міліції. У 1973 році закінчив Київську вищу школу міліції МВС СРСР. За фахом юрист-правознавець.
Трудову діяльність розпочав трактористом у 1960 році в Бускульському зернорадгоспі Карабаликського району Кустанайської області (Казахстан).  1963-1965 –служба в Армії. В органах внутрішніх справ з 1966 по 1999, у подальшому – головний спеціаліст ДКР МВС України до березня 2011 року.
Працював на різних посадах: оперуповноваженого, старшого інспектора, в УМВС України в м. Києві очолював групу по боротьбі з крадіжками із квартир громадян, був заступником начальника карного розшуку Шевченківського РУ м. Києва. З 1998 по 1999 старшим оперуповноваженим з особливо важливих справ, Головним інспектором-оперуповноваженим ДКР МВС України.
Має 18 нагород, з них 6 урядових, у тому числі за заслуги 3 ступеню.

СІЛАЄВ Юрій Євгенійович Заступник голови Організації ветеранів відокремленного підрозділу ДРЗ

Сілаєв Юрій Євгеньойвич народився 30 січня 1949 року у м. Рославлі (Росія) у родині військовослужбовця.
Середню школу закінчив у 1966 році, у період с жовтня 1967 року по вересень 1972 року працював на робочих посадах у моторному цеху московського заводу малолітражних автомобілів і подалі старшим техником-конструктором та інженером-конструктором. З 1968 по 1974 рік без відриву від виробництва навчався у вищому технічному навчальному закладі при ЗІЛі.
У 1978 році в порядку переведення перейшов на роботу до органів внутрішніх справ (ОВС) і у період з травня 1978 року по травень 1999 рік проходив службу на атестованих посадах підрозділів матеріально-технічного забезпечення та військового постачання (МТЗ та ВП). Зокрема з серпня 1990 по грудень 1993 року у Південно-Західному управлінні МТЗ та ВП Головного управління МТЗ та ВП МВС СРСР (Департаменті ресурсного забезпечення МВС України).
Загальний стаж роботи в органах МВС СРСР, Росії і України склав 23 роки.
Під час служби в ОВС неодноразово заохочувався, має державну і відомчі нагороди, Почесні грамоти, нагороди громадських організацій.
З 2015 року член організації ветеранів ДРЗ, з 2017 року заступник Голови організації, з 2018 –го – член Ради ОВ ЦА МВС України

СІНЦОВ Аркадій Юхимович Голова Організації ветеранів Державного департаменту у справах громадянства, імміграції і реєстрації фізичних осіб

Народився 20 листопада 1927 року в с.Журавлі, Шартинського р-ну Костромської області (Росія). З 1945 по 1961 роки проходив службу у збройних силах СРСР. Учасник бойових дій, інвалід Великої вітчизняної війни 2 групи, полковник МВС у відставці. Майстер спорту СРСР з легкої атлетики, кандидат у майстра з лижного спорту. Має дві вищі освіти.
В органах внутрішніх справ з 1961 по 1982 роки. Пройшов шлях від старшого інспектора по кадрам до начальника відділу МВС України.
Після звільнення з МВС на пенсію є членом Організації ветеранів ЦАМВС України. Неодноразово обирався Головою ради організації ветеранів ГУАСМ, а після реорганізації підрозділу, у 2005 році, очолив організацію ветеранів Державного департаменту у справах громадянства, імміграції і реєстрації фізичних осіб.
З 1971 року по теперішній час одночасно очолює організацію ветеранів-випускників київського військово-медичного коледжу ім. П.І.Гавроса. та бере активну участь у роботі організації ветеранів війни і труда Солом'янського району м.Києва.

СЕМЧЕНКО Федір Семенович Голова Організації ветеранів Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку

Семченко Федір Семенович народився 15 січня 1936 року в селі Нікольськ Міякинського району Башкирської АРСР. У 1951 році закінчив семирічну школу та поступив до Уфимського фінансового технікуму, який закінчив з відзнакою  і був прийнятий до Ленінградського фінансово-економічного інституту.
Після завершення навчання в інституті, працював старшим контролером-ревізором у фінансовому відділі облвиконкому. Потім був запрошений на роботу на посаду начальника фінансово-планового відділу УВС цієї області.
У 1971 році переведений на посаду начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності фінансово-планового управління МВС України.
Полковник внутрішньої служби. Ветеран органів внутрішніх справ. Нагороджений Почесною грамотою Президії Верховної Ради Української РСР, почесними грамотами МВС України (дев’ять), Організації ветеранів України, десятьма медалями та п’ятьма почесними відзнаками міністерства.
Ще з молоду в ньому проявився хист до поетичної творчості і виконавської діяльності. Багато публікувався у періодичній пресі, видав три книжки поезії та прози. На його слова українські композитори написали низку пісень.
За творчі здобутки удостоєний Диплома Лауреата Всесоюзного фестивалю народної творчості та Диплома Міністерства внутрішніх справ, Спілки композиторів України та Спілки письменників України. Він є членом Національної спілки журналістів України. Очолює ветеранський осередок Департаменту фінансових ресурсів та бухгалтерського обліку МВС.

ТОВАРНІЧЕНКО Владислав Григорович Голова Організації ветеранів Департаменту інформаційних технологій

Товарніченко Владислав Григорович 08.07.1943 р.н., уродженець Росії, із родини військовослужбовців, освіта вища – юрфак Київського Держуніверситету ім. Т.Г.Шевченка.
В органах внутрішніх справ України з 1968 року. Працював постовим міліціонером, дільничним, співробітником карного розшуку. В апараті Міністерства з 1972 до 1992 року на рядових та керівних посадах. Звільнений у відставку з посади начальника оперативно-розшукового відділу. У відставці працював ген директором спільного  українсько-турецько-південнокорейського та українсько-австрійського підприємств. Організатор та соліст Співочого Гурту «Діброва» Центру культури МВС. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС, нагороджений медалями та 5 відзнаками МВС України. Голова ветеранської організації Департаменту інформаційних технологій МВС.

ЦАЛКО Іван Мартинович Голова Організації ветеранів Департаменту державної служби охорони
ЧЕРНЕГА Василь Павлович Голова Організації ветеранів Головного слідчого управління

Народився 05.11.1955 року в с. Крилів, Корецького району Рівненської області.
Трудову діяльність розпочав у 1971 році в сільському господарстві. Після звільнення в 1976 році з армійської строкової служби, до 1978 року продовжував працювати в сільськогосподарському транспортному підприємстві. У вересні 1978 року поступив на навчання до Львівської ССШМ МВС СРСР. З 1980 по 1983 роки працював на посаді слідчого Корецького РВВС УВС Рівненської області, розслідував кримінальні справи всіх категорій.
В 1985 році закінчив стаціонар Київської вищої школи МВС СРСР та у вересні цього ж року призначений на посаду старшого слідчого слідчої частини слідчого управління центрального апарату МВС України. З 1995 року працював у відділі зонального процесуального контролю.  В жовтні 2002 року переведений в управління з розробки методики розслідування кримінальних справ та узагальнення слідчої практики ГСУ МВС.
В лютому 2005 звільнився з ОВС України у відставку. Полковник міліції. Член спілки юристів України. Ветеран органів внутрішніх справ.
З березня 2005 року працював у відділі взаємодії з правоохоронними органами Державного комітету фінансового моніторингу України.
В березні 2006 повернувся в ГСУ МВС як державний службовець. Працював на посадах заступника начальника відділу зонального процесуального контролю, начальника відділу контролю за розслідуванням справ щодо дітей. Звільнився з МВС у квітні 2011 року.
За сумлінну службу нагороджений медалями МВС України І, ІІ і ІІІ ступеню, нагрудним знаком „За відмінну службу в МВС”, відзнакками МВС України „За зразкове провадження досудового слідства”, „Закон і честь”, медаллю „50 років слідчому апарату ОВС України” й іншими нагородами.
18 квітня 2013 року обраний головою ветеранської організації ГСУ ЦА МВС України.

ШУЛЬГА Іван Васильович Голова Організації ветеранів Департаменту карного розшуку