ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, [email protected]

День вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС


Шановні колеги, дорогі ветерани-чорнобильці !

          14 грудня Україна вшановує героїв–рятівників, що стали на шляху ядерної стихії Чорнобиля. У скорботі ми схиляємо голови перед тими, хто загинув, рятуючи рідну землю і все людство від наслідків найбільшої в світовій історії техногенної катастрофи. У наших серцях назавжди залишиться світла пам’ять про них. Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим.

          Величний подвиг здійснили всі, хто брав участь у ліквідації наслідків вибуху на четвертому блоці Чорнобильської атомної електростанції.

Але, передусім, герої-пожежники зупинили поширення атомної катастрофи, попередили її переростання в глобальний винищувальний смерч для всієї України, інших країн Європи.

Подвиг їх достойно відмічений. Троє пожежних удостоєні звання Героя Радянського Союзу, четверо - звання Героя України, 750 працівників - державних нагород Радянського Союзу та України.

Загалом через пекло Чорнобиля пройшло 33 тисяч працівників пожежної охорони, міліції, військовослужбовців внутрішніх військ, усіх службовців системи МВС України.

          Ми завжди будемо працювати над тим, аби герої Чорнобиля та члени їх сімей відчували постійну увагу, підтримку і турботу Держави, щоб були створені всі умови для вирішення їх життєво важливих питань, починаючи від гідних розмірів пенсії і до забезпечення достойних умов життя, сучасного медичного обслуговування.      

          Тільки зусиллями всього суспільства ми зможемо подолати наслідки чорнобильського лиха. Від усього серця зичимо героям – ліквідаторам здоров'я, щастя і добробуту.

          Честь Вам і шана !

          Слава Україні !

          Героям Слава !

 

Колегія МВС України

Рада Громадської організації
«Українська Асоціація «Чорнобиль»
органів та військ МВС