ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, [email protected]

День вшанування пенсіонерів і ветеранів системи МВС та Національної поліції України


Шановні ветерани, колеги !

Звертаємось до Вас як до представників старшого покоління, тих, хто присвятив охороні правопорядку та боротьбі зі злочинністю кращі роки свого життя. Серед Вас і ті, хто пройшов дорогами Другої Світової війни, подолав повоєнне лихоліття, вистояв у випробування Чорнобилем, не скорився перед розгулом злочинності у буремні 90-ті, витримав перевірку на стійкість та вірність обов’язку в «гарячих точках» планети, виборов для своєї держави право на Незалежність і самовіддано захищає її на українському Сході. Ваш практичний та життєвий досвід – це безмежна скарбниця мудрості.

Своєю самовідданою працею на благо Батьківщини Ви заслужили право давати поради і оцінку діянням нинішнього покоління правоохоронців. Ми дослухатимемось до них й усіляко сприятимемо їх втіленню у практичній площині. Ваша допомога здобуде гідне поцінування. 

Проводячи радикальні реформи з приведення діяльності Міністерства внутрішніх справ України до нової європейської моделі, ми потребуємо Вашої допомоги у формуванні нової генерації працівників-правоохоронців. Адже саме їм належить кардинально змінити думку населення про наше відомство – щоб кожен громадянин України бачив у нашому працівникові захисника і помічника, а не кривдника.

Закликаємо Вас долучитися до цієї відповідальної справи !

Зі свого боку запевняємо: ми робитимемо усе можливе задля захисту Ваших соціальних прав та гарантій, забезпечення гідного становища в суспільстві та участі в суспільно-політичному житті країни.

Все, чого ми досягли позитивного - є результат наших погоджених та загальних дій.

Водночас дозвольте привітати Вас із наступаючими Новорічними святами, побажати усім Вам та членам Ваших родин здоров’я, щастя  та наснаги !

Слава Україні !
Героям Слава !

 

Колегія МВС України

Президія Ради Громадської організації 
«Асоціація ветеранів МВС України»