ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, [email protected]

Засідання Президії та Ради Організації ветеранів ЦА МВС України


Порядок денний

1. Про затвердження порядку денного сумісного засідання Президії та Ради відокремлених підрозділів Організації ветеранів ЦА МВС України.

      (Доповідач Голова Президії Ради Організації Красюк І.П.).

2. Підсумки роботи за 2018 рік. (Протоколи проведення підсумкових нарад за 2018 рік у відокремлених підрозділах Організації). Про затвердження Плану діяльності Організації на 2019 рік. Стан сплати добровільних членських внесків на 2019 рік.

      (Відповідальний секретар Президії Ради Організації Пащенко В.І.).

3. Інформаційні матеріали та Доручення Міністра (Наказ Міністра та Програма спільних заходів з Асоціацією «Чорнобиль» на 2019 рік та про підготовку до проведення заходів 15 лютого 2019р. з нагоди 30-ї річниці виведення військ із ДРА.

     (Заступник Голови Організації, помічник Міністра Дорошенко В.М.).

4. Інформація щодо проведення заходів із відновлення прав належного пенсійного забезпечення. Співпраця з народними депутатами України.

       (Заступник Голови Організації Зюбанова Т.А.).

5. Облік особистих справ ветеранів Організації, проблеми та шляхи їх вирішення.

     (Керівник сектору обліку Організації Гарматін К.П.).

6. Про вшанування ювілярів правами Голови Організації, керівництвом міністерства та через засоби масової інформації і Web-сайту. Підготовчі заходи до вшанування жінок-ветеранів та вдів з нагоди 8-Березня.

      (Заступник Голови Організації Козаченко Г.Б.).

7. Взаємодія і зв'язок із Організацією ветеранів України, ветеранськими Організаціями Київської міської та Печерського району.

       (Члени Президії Ради Організації Петренко В.В. та Семченко Ф.С.).

 

Голова Президії Ради Організації                              І.П. Красюк

Фотогалерея