ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, [email protected]

Нарада ветеранів органів внутрішніх справ Київського гарнізону


Починаючи з 1995 року, традиційно, кожного останнього понеділка місяця у залі Центру культури та мистецтв МВС Асоціацією ветеранів разом з організацією ветеранів Центрального апарату МВС проводяться наради з пенсіонерами та ветеранами органів внутрішніх справ Київського гарнізону.

Метою проведення таких нарад є проведення святкових культурних програм, заохочення активістів ветеранського руху і ювілярів та найголовніше, це роз’яснення присутнім питань пенсійного, медико-санаторного забезпечення та реабілітації, що не тільки значно зменшує кількість звернень, скарг та заяв, які надходять на адресу Міністерства внутрішніх справ та інших державних установ, а й оперативно вирішуються під час безпосередньої зустрічі з фахівцями.

28 січня 2019 року відбулося така чергова нарада. Зустріч відповідно до Порядку денного проводив Голова Організації ветеранів Центрального апарату МВС Іван Прокопович Красюк.

На початку зустрічі керівництвом Організації було нагороджено ряд активістів ветеранського руху та ювілярів.

Начальник управління координації пенсійних та соціально-гуманітарних питань ДПООНД МВС Андрійчук Тетяна Миколаївна проінформувала присутніх  ветеранів про створення підрозділів з координації соціальних питань та пенсійних виплат у Головних управліннях Національної поліції в областях та відповіла на запитання ветеранів.

Інформацію про хід роботи з проведення перерахунку пенсійного забезпечення для пенсіонерів органів внутрішніх справ і військовослужбовців,     та відповіді на запитання надала начальник відділу Головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві Радука Тетяна Петрівна.

Заступник Голови Організації ветеранів Центрального апарату МВС України Зюбанова Тетяна Анатоліївна роз’яснила присутнім у залі про проекти змін до окремих законодавчих та підзаконних актів України, які регламентують пенсійне законодавство.

Про спільну Програму заходів Міністерства внутрішніх справ України, Громадської організації «Асоціація ветеранів Міністерства внутрішніх справ України» та Громадської організації «Українська Асоціація «Чорнобиль» органів та військ МВС» на 2019 рік, а також про організацію заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав проінформував головний спеціаліст - помічник Міністра ДОАР МВС Дорошенко Віктор Михайлович.

Під час наради до зали Центру культури та мистецтв МВС зайшов народний депутат України Каплін С.М., який піднявся на сцену, привітався із учасниками наради, а та узяв слово.

У своїй промові акцентував увагу присутніх на те, що він прибув на нараду не як кандидат на посаду Президента України, а як народний депутат, який впродовж тривалого часу опікується питаннями пенсійного забезпечення ветеранів силових відомств.

Організатори наради для участі в ній Капліна С.М. не запрошували.

По завершенню наради, у фойє Центру культури та мистецтв МВС фахівці з управління координації пенсійних та соціально-гуманітарних питань ДПООНД МВС провели понад 20 консультацій для ветеранів з питань пенсійного забезпечення.

 

ПРЕЗИДІЯ ОРГАНІЗАЦІЇ

Фотогалерея