ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, [email protected]

Засідання Президії та Ради Організації ветеранів ЦА МВС України


На початку проведення сумісного засідання Президії та Ради відокремлених підрозділів Організації ветеранів центрального апарату МВС України був затверджений порядок денний.

 Засідання почалося з вшанування ветерана, активіста ветеранського руху, (колишнього начальника відділу паспортної служби МВС) полковника міліції у відставці Новосельського Олексія Даниловича, у зв’язку із його славним ювілеєм 85-річчям від Дня народження. Голова Організації Красюк Іван Прокопович привітав та заохотив ювіляра.

Відповідальний секретар Президії-Ради Організації Пащенко Віктор Іванович виступив по одному із пунктів порядку денного – стану сплати добровільних членських внесків на 2019 рік. В результаті обговорень цього вкрай важливого для Організації питання, прийнято рішення активізувати роз’яснювальну роботу серед ветеранів та у квітні місяці Головам відокремлених підрозділів доповісти Президії про результати.

Член Президії Ради Організації, керівник комітету організаційно-методичної роботи Петренко Володимир Володимирович, повідомив присутніх на засіданні про стан справ з реєстрацією символіки Громадської організації «Організація ветеранів центрального апарату міністерства внутрішніх справ України». Озвучено надану відповідь державного реєстратора Міністерства юстиції України.

Заступник Голови Організації Зюбанова Тетяна Анатоліївна (помічник народного депутата України) надала інформацію щодо проведення заходів із відновлення прав належного пенсійного забезпечення, та результати співпраці з народними депутатами України.

Про підготовчі заходи Міністерства та Організації з вшанування жінок-працівників центрального апарату МВС, жінок-ветеранів та вдів з нагоди 8-Березня проінформував заступник Голови Організації Козаченко Григорій Борисович та Голова Ради жінок Організації Десятникова Олександра Йосипівна.

 

ПРЕЗИДІЯ ОРГАНІЗАЦІЇ

Фотогалерея