ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, [email protected]

Вітання з міжнародним жіночим днем


Дорогі наші жінки!

 

         Колегія Міністерства внутрішніх справ України щиро вітає всіх працівниць системи МВС та жінок, що перебувають сьогодні за заслуженому відпочинку, із 

                        Міжнародним  жіночим днем!

       Це прекрасне свято є щасливою нагодою висловити безмежну вдячність і шану найкращій половині людства – жінкам за їх материнство, працю, домашній затишок, тепло і добробут.

        Берегині роду людського!  Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління національні традиції, високу духовність і культуру. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу захоплює, а краса вселяє віру в те, що світ буде обов’язково врятований.

       Це свято глибокої шани і безмежної вдячності вам – наймудрішим, найніжнішим, тим, хто щедрістю свого серця допомагає нам долати перешкоди і незгоди, надихає на нові прекрасні звершення. 

        Від усієї душі бажаю вам величезного жіночого щастя, любові і добра! Нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, а серед них – чоловіки, з якими будуть нестрашні будь–які негоди! Бажаю, щоб кожен прийдешній день дарував вам радість, гарний настрій і приємний спокій!

          Зі святом!

Колегія МВС України

08.03.2019