ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, [email protected]

Про організацію підготовки та проведення заходів з нагоди 33-х роковин Чорнобильської катастрофи


МІНІСТЕРСТВО  ВНУТРІШНІХ  СПРАВ  УКРАЇНИ

ДОРУЧЕННЯ

 

 08.02.2019                                            м. Київ                             1721/01/22-2019

 

Про    організацію    підготовки
та  проведення заходів з нагоди
33-х  роковин  Чорнобильської
катастрофи

 

          З метою належної організації заходів з нагоди 33-х роковин Чорнобильської катастрофи та на виконання наказу МВС від 19.12.2018 №1033, яким затверджена спільна Програма заходів Міністерства внутрішніх справ України, громадської організації «Асоціація ветеранів Міністерства внутрішніх справ України» та громадської організації «Українська Асоціація «Чорнобиль» органів та військ МВС» на  2019 рік щодо правового та соціального захисту пенсіонерів і ветеранів органів внутрішніх справ та військової служби на 2019 рік,

ДОРУЧАЮ:

1. ДПООНД (Доскевич Г. О.), ДОАР (Парубочий І. В.) спільно з громадською організацією «Українська Асоціація «Чорнобиль» органів та військ МВС» (Дурдинець В. В.) забезпечити організацію та проведення  26 квітня 2019 року:

1) о 14.00 на території Міністерства внутрішніх справ України мітингу-реквієму біля Меморіалу на честь працівників та ветеранів органів внутрішніх справ, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, за участю керівництва МВС, голів Національної поліції України (далі – НПУ), ДПСУ, ДМСУ, ДСНС, командувача НГУ, керівників структурних підрозділів апарату МВС, персоналу апаратів МВС та НПУ, курсантів НАВС, членів правління ГО «Українська Асоціація «Чорнобиль» органів та військ МВС», запрошених працівників і ветеранів-чорнобильців, вдів померлих чорнобильців; 

2) о 15.00 у Центрі культури та мистецтв МВС вручення відзнак Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, відомчих відзнак та відзнак ГО «Українська Асоціація «Чорнобиль» органів та військ МВС» працівникам і пенсіонерам органів внутрішніх справ – учасникам ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та концерту-реквієму;

3) до 20 квітня 2019 року підготувати порядки проведення вказаних заходів та тези виступу Міністра.

2. ДПООНД (Доскевич Г. О.) підготувати:

1) до 15 березня 2019 року подання про нагородження відзнаками Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України працівників МВС, ЦОВВ та пенсіонерів-чорнобильців органів внутрішніх справ;

2) до 20 квітня 2019 року наказ МВС про заохочення працівників МВС, ЦОВВ, пенсіонерів органів внутрішніх справ, які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи;

3) до 20 квітня 2019 року порядок вручення відзнак Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, МВС, ГО «Українська Асоціація «Чорнобиль» органів та військ МВС» працівникам та ветеранам ОВС та програму концерту-реквієму.

3. УОЗР (Коробка В. І.), ДПООНД (Доскевич Г. О.) спільно з ГО «Українська Асоціація «Чорнобиль» органів та військ МВС» (Дурдинець В. В.) до 26 квітня 2019 року відвідати працівників МВС та ветеранів – учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, які перебувають на стаціонарному лікуванні в Центральному госпіталі МВС, та надати їм посильну допомогу.

4. НГУ (Аллеров Ю. В.) забезпечити 26 квітня 2019 року церемонію урочистого покладання квітів до Меморіалу на честь працівників та ветеранів органів внутрішніх справ, які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, на території Міністерства за участю почесної варти, вінконосної групи, духового оркестру та артистів Академічного ансамблю пісні і танцю НГУ для участі в концерті-реквіємі.

5. ДДМР (Шалієвська Л. І.)  забезпечити 26 квітня 2019 року встановлення звукопідсилювальної апаратури для проведення мітингу-реквієму.

6. ДУ «Центр обслуговування підрозділів МВС» (Могила О. В.)  забезпечити виділення автотранспорту для проведення заходів (за окремою заявкою).

7. УОЗР (Коробка В. І.) забезпечити чергування медичних працівників під час проведення заходів.

8. ДК (Шевченко А. В.) розмістити в засобах масової інформації серії публікацій про працівників МВС та ветеранів органів внутрішніх справ – учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та висвітлити заходи, які будуть проведені Міністерством внутрішніх справ у засобах масової інформації.

9. НПУ (Князєв С. М.), НГУ (Аллеров Ю. В.) до 05 березня 2019 року подати до ДПООНД МВС нагородні матеріали відносно працівників або пенсіонерів – учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи про:

заохочення правами Міністра – по дві особи;

заохочення відзнакою Верховної Ради України – по одній особі.

10. ДСНС (Чечоткін М. О.), ДПСУ (Цигикал П. О.), ДМСУ (Соколюк М. Ю.) до 05 березня 2019 року подати до ДПООНД МВС нагородні матеріали відносно працівників або пенсіонерів – учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи про:

заохочення правами Міністра – по дві особи;

заохочення подякою Прем’єр-міністра України – по одній особі, за погодженням з обласними державними адміністраціями.

11. Керівникам структурних підрозділів МВС до 05 березня 2019 року  подати до ДПООНД  МВС нагородні матеріали (по одній особі) відносно працівників або пенсіонерів – учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (при їх наявності) про заохочення їх правами Міністра.

12. НПУ (Князєв С. М.), ДПСУ (Цигикал П.О.), ДМСУ (Соколюк М. Ю.), ДСНС (Чечоткін М. О.), НГУ (Аллеров Ю. В.):

1) провести зустрічі з учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Перш за все приділити увагу сім’ям померлих та тяжкохворим. Надати їм посильну допомогу у вирішенні питань соціально-побутового характеру;

2) провести роботу з упорядкування місць поховання померлих учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи;

3) упродовж квітня 2019 року організувати зустрічі з учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, членами їх сімей. Ужити заходів щодо надання посильної допомоги тим, хто її потребує.

13. НПУ (Князєв С. М.), ДСНС (Чечоткін М. О.), НАВС (Чернєй В. В.), НГУ (Аллеров Ю. В.), Національний музей «Чорнобиль» МВС (Корнійчук В. М.) упродовж березня, квітня 2019 року організувати проведення екскурсій для поліцейських, працівників служб, здобувачів вищої освіти НАВС та військовослужбовців строкової служби НГУ до Національного музею «Чорнобиль» МВС. 

14. ДПООНД (Доскевич Г. О.) спільно з громадськими організаціями «Українська Асоціація «Чорнобиль» органів та військ МВС» (Дурдинець В. В.) та «Організація ветеранів центрального апарату МВС України» (Красюк І. П.) забезпечити участь вдів померлих колишніх працівників-чорнобильців апарату МВС у цьому заході.

Узяти до відома, що надання грошової допомоги вдовам померлих колишніх працівників-чорнобильців апарату МВС та придбання квіткової продукції буде здійснюватися ГО «Українська Асоціація «Чорнобиль» органів та військ МВС» за благодійні кошти.

15. Контроль за виконанням доручення покласти на державного секретаря МВС Тахтая О. В.

 

Міністр                                                                                                  А. Б. Аваков