ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, [email protected]

Засідання Президії та Ради


Відповідно плану роботи Організації на квітень 2019 року, проведено сумісне засідання Президії та Ради відокремлених підрозділів Організації ветеранів центрального апарату МВС України.

Під час засідання розглянуто ряд організаційних питань та прийняті відповідні рішення.

Голова Президії Організації Іван Прокопович Красюк проінформував присутніх щодо необхідності проведення перевиборів Голови відокремленого підрозділу Організації Господарчого управління, у зв’язку із заявою Майкова Ю.І. щодо звільнення з посади у зв’язку із незадовільним станом здоров’я.

Іван Прокопович заохотив ряд активістів ветеранського руху, враховуючи їх значний вклад у діяльність Організації ветеранів центрального апарату МВС України і з нагоди Дня народження: Дорошенка В.М., Фатєєва В.М., Рощина М.В. та Мальцева В.Л..

Помічник Міністра, заступник Голови Організації
 Дорошенко В.М. інформував присутніх про Доручення Міністра внутрішніх справ України (Наказ Міністра та Програма спільних заходів з Асоціацією «Чорнобиль…» на 2019 рік) та проведення заходів 26 квітня ц.р. на території Міністерства.  Віктор Михайлович акцентував увагу на належну підготовку до цієї події (запрошення вдів учасників ліквідації наслідків на ЧАЕС, надання їм фінансової підтримки також запрошення безпосередньо ліквідаторів на ЧАЕС.)

Керівник сектору обліку Організації Гарматін К.П. роз’яснив присутнім Головам відокремлених підрозділів Організації про проблеми з обліку особистих справ ветеранів, вдосконалення списків вдів учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Організації та наголосив на термін їх вирішення.

 Заступник Голови Організації Козаченко Г.Б. ознайомив присутніх з Указом Президента України №99/2019 від 03.04.2019 «Про відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України». Запропонував також, на початку травня місяця провідати ветеранів Організації (учасників бойових дій періоду Другої світової війни), належним чином їх привітати та заохотити правами Голови Організації і цю подію висвітлити в електронній газеті.

Член Президії Ради, керівник комітету організаційно-методичної роботи Петренко В.В. проаналізував якість ведення документації Головами відокремлених підрозділів Організації під час чергування, висловив критичні зауваження та роз’яснив присутнім щодо виправлення цього недоліку у подальшій діяльності.

Відповідальний секретар Організації Пащенко В.І. надав інформацію про стан сплати добровільних членських внесків
на 2019 рік, також зауважив про кволість цієї роботи певними Головами відокремлених підрозділів Організації.

Віктор Іванович ознайомив присутніх з результатами проведеної Конференції Громадської Організації «Всеукраїнська Асоціація вибухотехніків». Ця значна подія відбулася 14 березня 2019 року у м. Києві за участю представників Організації з областей України та запрошених шановних гостей, серед яких були присутні Василишин А.В., Красюк І.П., Дорошенко В.М., діючі керівники Департаменту вибухотехнічної служби Національної поліції України, представники Збройних сил України та Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України.

За дорученням керівництва Департаменту карного розшуку МВС, Голова відокремленого підрозділу Організації Шульга І. В. вручив Івану Прокоповичу Красюку пам’ятну настільну медаль
 «100 років карному розшуку України» до Дня працівників карного розшуку України (15 квітня).

 

 ПРЕЗИДІЯ ОРГАНІЗАЦІЇ


Фото зроблені Гарматіним К.П.

Фотогалерея