ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, [email protected]

КАРНОМУ РОЗШУКУ МВС УКРАЇНИ 100 РОКІВ!


Шановні працівники  Департаменту карного розшуку Національної поліції України!

Від імені ветеранської Організації центрального апарату МВС України, та мене особисто прийміть щирі й сердечні вітання з нагоди відзначення 100-річчя від дня створення карного розшуку!

Держава, якій вдалося вистояти під багатовіковим натиском численних завойовників, зберегти свою мову, культуру і батьківські традиції, нині може пишатися працівниками карного розшуку, які повсякчас, нешкодуючи своїх сил і здоров'я гідно виконують свій професійний обов`язок.

Назавжди залишиться у вдячній народній пам'яті мужність і відданість справі перших співробітників карного розшуку, з яких починалася історія служби, їхній героїзм і відвага в роки Громадянської та Другої світової війни, вірність службовому обов'язку й Закону.

Важка й ризикована робота, на жаль, іноді закінчується трагедією. Гинуть у сутичці зі злочинцями й досвідчені, “сиві” розшуковці, і молоді співробітники,  яким  виповнилося лише трохи більше за  20... 

Ми пам'ятаємо про мужність і самовідданість оперативних  уповноважених, які ціною свого життя захищали громадян від озброєних  злочинців. Низький уклін і вічна пам'ять їм - загиблим при виконанні службового обов'язку. 

Злочинність нерідко здобуває нові, жорстокі  й витончені форми. Тому час висуває нові складні й масштабні завдання, які вимагають від розшуковців специфічних знань, досвіду та професіоналізму.

В цей святковий день бажаємо всім працівникам карного розшуку міцного здоров¢я, щастя, миру, добра, злагоди, витримки й успіхів у професійній діяльності. Подальших Вам здобутків в ім'я незалежної Батьківщини, на благо її громадян.

Не забувайте про своїх вчителів по службі - сивочолих ветеранів. Вітаючи їх у цей святковий день, висловлюємо їм слова щирої вдячності за навчання в оперативній роботі, довгі роки неспокійної служби, за принесену користь Людям та Державі.

З повагою,
Голова Організації ветеранів
центрального апарату МВС України
генерал-лейтенант міліції                                                       І.П. Красюк