ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, [email protected]

Звернення колегії Міністерства внутрішніх справ України


Звернення колегії Міністерства внутрішніх справ України до працівників та ветеранів – учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

         Після аварії на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, яка сталася 26 квітня 1986 року, десятки тисяч наших співвітчизників, серед яких були правоохоронці та фахівці інших професій, ризикуючи собою, вступили у двобій із загрозою смертоносного опромінення.

        Усі ми чітко усвідомлюємо, що безпрецедентна за масштабами і наслідками техногенна катастрофа, яка сталася 33 роки тому, стала національною трагедією для народу України, прирекла на страждання мільйони людей, породила тривогу за майбутнє наших дітей, змінила середовище їх проживання і навіть психологію.

        Колегія МВС України, звертаючись до вас, шановні ліквідатори, висловлює вам щиру вдячність  за героїзм і самовідданість. Ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і ніколи не забудемо про самопожертву героїв-ліквідаторів, які ціною власного життя та здоров’я, без вагань та роздумів, усвідомлюючи всю складність ситуації, вийшли назустріч смертоносному лиху, щоб зберегти життя мільйонів людей.

         Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, терпіння, щастя, великої удачі та щирої поваги, нехай у ваших домівках завжди панують мир та злагода.

        Хай ніколи не повторяться ті жахливі події, а пам’ять про них навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку.

 

Колегія МВС України

26.04.2019