ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, [email protected]

День пам’яті Чорнобильської трагедії


З  нагоди 33-х роковин Чорнобильської катастрофи, 26 квітня ц.р. на території МВС відбувся мітинг-реквієм біля Меморіалу на честь працівників та ветеранів органів внутрішніх справ - ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, за участю керівництва МВС, голів Національної поліції України (далі – НПУ), ДПСУ, ДМСУ, ДСНС, командувача НГУ, керівників структурних підрозділів апарату МВС, персоналу апаратів МВС та НПУ, курсантів НАВС, членів правління ГО «Українська Асоціація «Чорнобиль» органів та військ МВС», запрошених працівників і ветеранів-чорнобильців, вдів померлих чорнобильців.

У Центрі культури та мистецтв МВС працівникам і пенсіонерам органів внутрішніх справ – учасникам ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи керівництво Міністерства вручило відзнаки Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, відомчі відзнаки та відзнаки ГО «Українська Асоціація «Чорнобиль» органів та військ МВС»

Згодом, у ЦКтаМ МВС відбувся концерт-реквієм за участю духового оркестру та артистів Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України.

Громадська організація «Українська Асоціація «Чорнобиль» органів та військ МВС» за благодійні кошти надала грошову допомогу вдовам померлих колишніх працівників-чорнобильців апарату МВС.

 

ПРЕЗИДІЯ ОРГАНІЗАЦІЇ

Відео-репортаж від Олександра Васильовича Степкіна

Фото-репортаж від Костянтина Петровича Гарматіна

Фотогалерея