ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, [email protected]

Засідання Президії та Ради Відокремлених підрозділів


ПРОТОКОЛ №  14

сумісного засідання Президії та Ради Відокремлених підрозділів

Організації ветеранів Центрального апарату МВС України громадської організації "Організація ветеранів Центрального апарату Міністерства внутрішніх справ України"

 

 

від 22 травня 2019 року                                                                       м. Київ

 

Входять до Президії Організації – 15  осіб.

Присутніх – 14 осіб.

Президія Організації правочинна приймати рішення.

Входять до Ради відокремлених підрозділів Організації –   35 осіб.

Присутніх –  26 осіб.

Рада відокремлених підрозділів Організації правочинна приймати рішення.

 

Порядок денний:

1. Про затвердження порядку денного засідання Президії Організації.

Доповідач: голова Президії Красюк І.П.

2. Про відзначення заходів Дня пам'яті та примирення, а також 74-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Доповідач: заступник голови Президії Козаченко Г.Б.

3. Про стан діяльності Організації за 5-ть місяців 2019 року.  

Доповідач: голова Президії Красюк І.П.

Співдоповідач: Відповідальний секретар Організації В.І. Пащенко.

4. Про поздоровлення членів Організації – ювілярів.

Доповідач: голова Президії Красюк І.П.

 

1. Про затвердження порядку денного засідання Президії Організації

СЛУХАЛИ:

інформацію голови Президії Красюка І.П. про порядок денний засідання. На розгляд винесено чотири питання.

 

ВИСТУПИЛИ:

заступник голови Президії Дорошенко В.М. запропонував затвердити наведений вище порядок денний засідання.

 

УХВАЛИЛИ:

Затвердити порядок денний засідання.

 

Голосували: «ЗА» - 29, «ПРОТИ» - 0, «УТРИМАВСЯ» - 0.

Рішення прийнято.

 

2. Про відзначення заходів Дня пам'яті та примирення, а також 74-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

СЛУХАЛИ:

інформацію заступника голови Президії Козаченка Г.Б. про дії Організації з відзначення урочистих заходів Дня пам'яті та примирення, а також 74-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Зазначено, що керівництвом Організації здійснені виїзди до учасників Другій світовій війни за місцем проживання та відвідування в госпіталі. Всім ветеранам вручена від Організації грошева допомога. Нажаль, 09.05.2019 пішов з життя ветеран Другої світової війни Комок Петро Степанович, 19.05.2019 помер ветеран Другої світової війни Русевич Михайло Федорович. Наша Організація спільно з Національною гвардією України надала допомогу в похованні зазначених  ветеранів із військовими почестями.

Під час сумісного засідання Президії та Ради, присутні хвилиною мовчання ушанували пам’ять померлих ветеранів та всіх учасників Другої світової війни, які віддали своє життя за мирне майбутнє людей.

 

 

3. Про стан діяльності Організації за 5-ть місяців 2019 року

СЛУХАЛИ:

Голова Президії Організації Красюк І.П. зазначив, що Організація ветеранів Центрального апарату МВС України, впродовж 5-ті місяців 2019 року свою діяльність спрямовувала на здійснення захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема: економічних, соціальних, правових, культурних та інших інтересів своїх членів та участі в громадському житті. Практично всі заплановані Організацією заходи, затверджені Радою (протокол Ради № 11 від 23 січня 2019 року) виконані у повному обсязі.

Відповідальний секретар Організації Пащенко В.І. зазначив, що за цей час проведено чотири засідання Президії та Ради Відокремлених підрозділів. Всі прийняті рішення реалізовані. В стадії роботи створення відеофільму про Організацію. За 5-ть місяців відповідно поданням Організації, керівництвом Міністерства України заохочено 13 членів нашої Організації, керівником Організації заохочено 55 ветеранів, у тому числі: грамотами – 5 осіб, ветеранськими  ювілейними медалями – 36 осіб, грошовою допомогою – 10 жінок – активних членів Організації та 4 ветерана Другої світової війни. Всім ювілярам 2019 року вручені календарі Організації. Усім жінкам – членам Організації та вдовам направлені від імені керівництва Організації поздоровлення з Міжнародним жіночим днем, а також усім членам Організації направлено святкове поздоровлення з Новим роком та Різдвом Христовим.

За звітний період відпрацьовано 17 звернень ветеранів за наступними питаннями: надання в отриманні довідок та заміни посвідчень, вступу до Організації, пенсійного забезпечення та пільг, лікування та іншого медичного обслуговування, поховання померлих членів Організації, переоформлення пенсій вдовам ветеранів.

Під час діяльності Організації розміщено на офіційному сайті 29 інформаційних матеріалів.

Члени Організації прийняли участь у 5 ветеранських заходах, які проводив Центральний апарат МВС України та в 3-ох  заходах, що проводилося  Всеукраїнськими ветеранськими організаціями України та м. Києва.

 

ВИСТУПИЛИ:

заступник голови Президії Дорошенко В.М. зазначив, що на теперішній час у нас є ряд проблемних питань  з пенсійного забезпечення, які залишились  ще невирішені:

1. Не здійснено перерахунок пенсій:

 - колишнім Держсекретарю та його заступникам (причина відсутність таких посад на час перерахування у структурі Національної поліції України);

   - усім пенсіонерам, посади яких за місцем попередньої служби залишались вакантними на початку проведення перерахунку пенсій;

    - пенсіонерів, яким встановлено певний «підвищений» розмір пенсій відповідно рішенням судів тощо.

2. Залишається не розглянутий проект Закону про внесення змін до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» щодо перерахунку та виплати підвищених пенсій окремим категоріям громадян за № 8613 від 13.07.2018 року, який має скасовувати здійснення перерахунку пенсій Кабінетом міністрів України у ручному режимі.

Також було акцентовано увагу на те, що в поточному році будуть проведені чергові звітно-виборні конференції Асоціації ветеранів МВС у жовтні місяці (Корнійчук В.М.) та Всеукраїнської Асоціації «Чорнобиль» органів та військ МВС України в грудні місяці (Дурдинець В.В.).

 

УХВАЛИЛИ:

3.1. Діяльність Організації за 5-ть місяців 2019 року визначити такою, що відповідає основним статутним мети, напрямкам та завданням, визначеним Статутом Організації.

3.2. Президії Організації та Раді Відокремлених підрозділів Організації посилити діяльність щодо залучення нових членів Організації, у тому числі з числа пенсіонерів Центрального апарату МВС України та Національної поліції України.

3.3. Керівникам відокремлених підрозділів посилити роботу з питань роз’яснення діяльності Організації, у тому числі із захисту прав і свобод членів Організації та з питань поновлення у повному обсязі пенсійного забезпечення для пенсіонерів усіх категорій ветеранів ОВС України.

 

Голосували: «ЗА» - 29, «ПРОТИ» - 0, «УТРИМАВСЯ» - 0.

Рішення прийнято.

 

4. Про поздоровлення членів Організації – ювілярів

Від імені Організації голова Президії Красюк І.П. привітав шановних ветеранів: Колісника Миколу Григоровича, Богуславського Валерія Григоровича, Цалка Івана Мартиновича, Павленка Володимира Борисовича, Завального Валерія Миколайовича, та за активну участь у ветеранському русі  вручив грамоти від Організації.


Голова Президії Організації                                                            І.П. Красюк

Відповідальний секретар                                                                  В.І. Пащенко

Фотогалерея