ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, [email protected]

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав


Шановні колеги  та ветерани!

         

        Колегія Міністерства внутрішніх справ України щиро вітає всіх працівників і військовослужбовців, пенсіонерів і ветеранів установ та підприємств, що належать до сфери управління МВС, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України, з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ою річницею виведення військ з Республіки Афганістан.

        Афганська кампанія залишила глибоку невиліковну рану в серцях тих, хто брав участь у бойових діях, хто втратив друзів, синів чи батьків. Тому весь Український народ віддає сьогодні глибоку шану всім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким випало в різний час пройти через пекло бойових дій в Республіці Афганістан та в інших гарячих точках нашої планети. В афганській війні брали участь понад 150 тисяч українців, 3360 з яких загинули.

       Щороку історія все віддаляє нас від тих вогняних та суворих років афганської війни, а священна пам’ять про героїзм наших співвітчизників назавжди з нами. Їх мужність, відданість своєму народові і сьогодні є взірцем для нинішніх воїнів-захисників України, адже вони, як ніхто інший знають справжню ціну війни і миру й усвідомлюють свою відповідальність за долю прийдешніх поколінь. Честь і слава вам, шановні ветерани Афганістану!

       

         Слава Україні! Героям Слава!

 

Колегія Міністерства внутрішніх справ України

15.02.2022