ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, veteran.mvs@gmail.com

22 квітня в Україні святкують День працівника кримінально-виконавчої служби


У цей день 22 роки тому Указом Президента України на базі колишнього Головного управління виконання покарань МВС України було утворено Державний департамент України з питань виконання покарань як центральний орган виконавчої влади, на який покладено функції щодо забезпечення реалізації державної політики у сфері виконання кримінальних покарань.

Відтоді кримінально-виконавча система пройшла кілька етапів реформування. Зміни відбуваються й сьогодні. Але закладені принципи роботи, орієнтир на міжнародні стандарти виконання покарань, дотримання прав засуджених, захист інтересів держави та суспільства є актуальними завжди.

Сьогодні установах виконання покарань та слідчих ізоляторах працюють тисячі справжніх професіоналів, об’єднаних спільною історією, «школою» професійного становлення і зростання.

Відданими службі залишаються ветерани кримінально-виконавчої системи – ті, хто стояв у витоків створення цієї системи, хто протягом багатьох років формував кращі професійні традиції, на основі яких і відбувається розвиток та удосконалення інструментів і методик роботи із особами у конфлікті з законом.

Вже не одне покоління пенітенціаріїв з гордістю відзначає 22 квітня як день, який по-праву є Днем працівників Державної кримінально-виконавчої служби України.

 

ПРЕЗИДІЯ ОРГАНІЗАЦІЇ