ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО АПАРАТУ МВС УКРАЇНИ вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024, тел. 256-03-81, veteran.mvs@gmail.com

Це лихо планетарного масштабу: Зеленський про Чорнобильську катастрофу


На Чорнобильській АЕС 26 квітня 34 роки тому сталася небачена катастрофа, наслідки якої стали загрозою для всього живого далеко за межами станції, заявив президент Володимир Зеленський з нагоди річниці трагедії.

– У цей день ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв, які врятували майбутнє від радіаційної небезпеки й відійшли у вічність.

Глибока шана ліквідаторам і добрі слова на адресу представників різних професій, які сьогодні забезпечують відновлення та розвиток територій, що зазнали радіоактивного забруднення, – сказав глава держави.

Зеленський також назвав Чорнобильську катастрофу лихом планетарного масштабу.

– Вона стала не тільки гірким уроком з недавнього минулого, а й пересторогою на майбутнє. Переконаний, що запорукою розв’язання глобальних проблем сучасності, серед яких і Чорнобильська трагедія, й надалі залишатимуться міжнародна солідарність і злагоджена праця заради кращого майбутнього нинішнього та прийдешніх поколінь, – підсумував президент.